سیاسی

۹هزارو۲۰۰ بسته لوازم التحریر،سهم دانش آموزان قاینی از ۷۷هزار بسته آموزشی اهدایی خیرین

به گزارش نسیم قائن ،در ۱۲مهرماه امسال خبری در سایت نسیم قاین با عنوان(بازهم تبعیض/آیا ما دیده می شویم؟ )با موضوع تحویل ۷۷۶۹۵بسته لوازم التحریر توسط جامعه یاوری ابرار وبانک آینده به اداره کل آموزش وپرورش خراسان جنوبی درج شد که علی رغم این که این بسته های آموزشی در شهریور ماه تحویل آموزش وپرورش استان شده بوداما مسئولین وقت آموزش وپرورش قاین از تحویل این لوازم به اداره کل استان ابراز بی اطلاعی کردند.
خبرنگار نسیم قائن جهت پیگیری این خبر ،در حاشیه جلسه تودیع ومعارفه سرپرست اداره آموزش وپرورش قاین در ۵آبان سال جاری گفتگویی با حسینی مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش خراسان جنوبی در خصوص نحوه توزیع لوازم التحریر اهدایی بانک آینده وجامعه نیکوکاری ابرار به آموزش وپرورش استان انجام داد.
وی در خصوص این خبر ولوازم التحریر اهدایی خیرین به اداره کل آموزش وپرورش استان با بیان این که تعداد اعلام شده برابر با آنچه در سایتها درج شده است نیست گفت:این لوازم التحریر به آموزش وپرورش بیرجند تحویل داده شده است وما هم براساس آمار دانش آموزان به زودی توزیع پک های آموزشی در بین مدارس استان راآغاز خواهیم کرد.
حسینی با بیان این که سهم شهرستان قاینات وزیرکوه نیز دراین لوازم التحریر دیده شده است گفت:به تعداد دانش آموزان ابتدایی شهرستان قاین وزیرکوه منهای مدارس غیردولتی لوازم التحریر تحویل ادارات آموزش وپرورش دوشهرستان خواهد شد.
پس از گذشت ۳ماه از تحویل لوازم التحریر به مسئولین استانی وبا پیگیری های سرپرست اداره آموزش وپرورش قاین بعد از درج خبر(پیگیری نسیم قاین نتیجه دادلوازم التحریراهدایی جامعه یاوری وبانک آینده در بین دانش آموزان قاینات وزیرکوه توزیع می شود )،این پک های آموزشی بالاخره در اواخر آبان ماه توسط مسئولین شهرستان قاین از استان تحویل وبر اساس اولیت در بین دانش آموزان ابتدایی سطح روستا وبرخی از مدارس سطح شهر به جز مدارس غیرانتفاعی ومدارس خاص توزیع شد.
احمدی سرپرست اداره آموزش وپرورش قاین در این زمینه به خبر نگار نسیم قائن گفت: سهم شهرستان قاینات از لوازم التحریر اهدایی خیرین ۹هزارو۲۰۰بسته بود که بر اساس آماردانش آموزان در مناطق کم برخوردار وبااولویت مدارس روستایی این تعداد دربین دانش اموزان مقاطع ابتدایی توزیع شده است..

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا