سیاسی

۸۷بیمار تحت پوشش انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی شعبه قاین هستند

ابراهیم زرگر مدیرانجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن اظهارکرد: در حال حاضر۸۷نفراز بیماران مزمن کلیوی شهرستان قاینات وزیرکوه تحت پوشش این انجمن هستند .
وی افزود:از مجموع بیماران ۲۸نفر دیالیزخونی،۳نفر دیالیز صفاقی و۳۸نفرپیوندی هستند وهمچنین ۱۳بیمار مزمن کلیوی و۵بیمار صعب العلاج نیز تحت پوشش این انجمن هستند.
زرگر در رابطه با دیگر فعالیت های انجمن اظهار کرد: احداث و راه اندازی مجتمع درمانگاهی شامل آزمایشگاه، رادیولوژی،داروخانه و…. نیز در اولویت کاری ما بوده که داروخانه ورادیولوژی تا حدودی راه اندازی شده است و امیدواریم با کمک خیرین در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری آزمایشگاه وتکمیل رادیولوژی نیز باشیم.
مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی در ادامه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون دردونوبت سبد غذایی به ارزش۱۰میلیون تومان در بین ۱۰۰نفرازبیماران نیازمند توزیع شده است .
وی افزود: همچنین حدود۱۰میلیون تومان کمک های نقدی نیز از ابتدای امسال به خانواده های نیازمند وتحت پوشش این انجمن پرداخت شده است.
زرگر گفت: از ابتدای سال بیش از ۴۰۰۰ نفر از خدمات پزشک عمومی و بالغ بر ۱۵۰۰ نفر از خدمات سرپایی شامل تزریقات سرم تراپی ، پانسمان و …. در درمانگاه جوادالائمه با تعرفه خیریه استفاده کرده اند.
زرگر در پایان گفت:خیرین عزیزی که تمایل دارند در خدمت رسانی به بیماران کلیوی در شهرستان قاینات سهیم باشند می توانند کمک های نقدی خودرا به شماره حساب ۰۱۰۶۴۶۷۲۶۹۰۰۹نزدبانک ملی به نام انجمن بیماران کلیوی ویا به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۱۲۵۸۷واریز نمایند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا