سیاسی

۸۳مبلغ به مناطق مختلف شهرستان قاینات اعزام شدند

حجت الاسلام احمد علی پور رئیس تبلیغات اسلامی قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن از اعزام ۸۳ مبلغ در ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف شهرستان قاینات خبرداد وگفت:از این تعداد، ۵۰ نفر از مبلغین مستقر،طرح هجرت وبومی و مابقی از روحانیون اعزامی از قم و مشهد هستند.
وی با بیان این که ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای ایجاد تحول در درون انسان و همچنین در جامعه است گفت: درایام ماه مبارک رمضان مبلغین با حضور در مساجد و محافل قرآنی برنامه های مختلفی همچون برپایی ۳ وعده نماز جماعت،برگزاری حلقه های معرفتی و محافل تفسیر و قرائت قرآن را برگزارخواهند کرد.
حجت الاسلام علی پور برپایی مجالس دعا و سخنرانی روحانیون پیرامون سیره عملی و فضایل اهل بیت،تبیین جایگاه ولایت و نقش ولی‌فقیه در جامعه، تبیین فرهنگ مقاومت و احیای امر به معروف و نهی از منکر ،ترویج سبک زندگی اسلامی،ترویج ازدواج آسان ، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، پرداختن به اهمیت حجاب و عفاف و برگزاری گفتمان‌های دینی و تبیین شعار سال یعنی حمایت و تولید از کالای ایرانی، را از مهمترین برنامه های روحانیون اعزامی در ماه مبارک اعلام کرد.
رئیس تبلیغات اسلامی قاین در ادامه با بیان این که ۵۰۰ جلسه قرآنی در ماه مبارک رمضان در سطح شهرستان قاینات برگزار می شود گفت: از این تعداد ۱۸۰ محفل در شهر قاین و مابقی در روستاها برگزار می شود .
علی پور ادامه داد: برنامه محوری سی شب با قرآن هر شب راس ساعت ۲۱ در محل امام زاده زید و مسجد جامع قاین در حال برگزاری است.
رئیس تبلیغات اسلامی قاین از برپایی محافل ومجالس در ۱۰۰ مسجد شهرستان در ایام مبارک ماه رمضان خبر د
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا