سیاسی

۵ آموزشگاه جهت اسکان مسافران تابستانی در قاین اختصاص یافت

سید احمد للهی مدیر آموزش و پرورش قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن گفت: ۵ آموزشگاه و ۱ مجتمع فرهنگی رفاهی برای اسکان مسافرین تابستانی در شهرستان قاینات اختصاص یافته است .
وی با بیان این که خانه معلم قاین هرساله پذیرای مسافرین زیادی است گفت: این مرکز به عنوان مرکز پذیرش اصلی ویژه مسافرین تابستانی در نظر گرفته شده است.
للهی ادامه داد: ستاد اصلی اسکان مسافرین در تابستان که از نیمه دوم خرداد آغاز شده است و تاشهریور ادامه داد در دبیرستان های شهید اسماعیلیان و شاهد مرصاد آماده پذیرش مسافرین است و همچنین دبیرستان شهید چمران قاین،شهید برونسی آرین شهر،سمیه خضری به عنوان ستاد اسکان مسافرین تابستانی در نظر گرفته شده است.
مدیر آموزش و پرورش قاینات با بیان این که در تابستان سال گذشته ۳۳۳ نفر در غالب ۸۵ خانوار در مدارس شهرستان اسکان داشته اند گفت: امسال نیز ۳۴ کلاس در مدارس و ۱۳ اتاق با ۶۰ تخت در خانه معلم آماده پذیرایی از مسافرین تابستانی است.
للهی درپایان گفت: در ایام نوروز ۹۷ نیز ۷۸۴ نفر در غالب ۱۵۸ خانوار در ۵ مدرسه شهرستان اسکان داشته اند که نسبت به سال گذشته اسکان و پذیرش مسافرین نوروزی ۱۵ در صد افزایش داشته است.
وی افزود: در مجموع مجتمع رفاهی خانه معلم ومدارس در نوروز امسال بیش از ۱۴۰۰ نفردر مدارس و مراکز رفاهی شهرستان اسکان داشته اند .
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا