سیاسی

۲۲بهمن یک روز تاریخی وماندگاردر جهان است/وحدت مردم باعث پیروزی انقلاب شد

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام اصفهانی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: با اینکه سی وششمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را پشت سر می گذاریم اما بازهم شاهد کارشکنی های دشمن هستیم ومشاهده می کنیم که تا جایی که دشمن توان دارد به فکر ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران است.
وی افزود: امام خمینی(ره)بدون داشتن سلاح های نظامی وبا تکیه برنیروی ایمان واتحاد ووحدت مردم انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی رساند وهمین وحدت باعث پیروزی انقلاب شد.
حجت الاسلام اصفهانی بیان داشت: مردم از ارکان اصلی انقلاب بودند وبسیاری از فتنه های دشمنان به همت همین مردم بعد از انقلاب خنثی شد.
خطیب جمعه قاین با اشاره به سخنی از مقام معظم رهبری که فرموده اند میدان را برای استعداد های جوانان کشور مان باید باز کنیم گفت: به همت همین جوانان کشور ،جمهوری اسلامی ایران بعد از پیروزی انقلاب موفقیت های زیادی را کسب نموده است ونمونه های ان را در ایام الله دهه فجر با پرتا ماهواره فجر شاهد بودیم که با وجود اینکه بسیاری از کشورهای غربی واز جمله آمریکا در پرتاب ماهواره هایشان با شکست مواجه شده اند اما درجمهوری اسلامی ایران جوانان بااستعداد ما در اولین پرتاب این ماهواره موفق بوده وبراساس اخبارهای دریافتی تاکنون ماهواره چندین بار دوره کره خاکی چرخیده است واین افتخاری بس بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران است.
حجت الاسلام اصفهانی بااشاره به روز۱۹بهمن روز اعلام همبستگی همافران باانقلاب اسلامی ودیدارتاریخی آنان با امام خمینی(ره)گفت: نیروی هوایی علاوه براینکه در دوران انقلاب نیز نقش مهمی در پیروزی داشته اند دردوران دفاع مقدس هم شاهد حضور این نیروها در دفاع از مرزوبوم بوده ایم.
امام جمعه قاین ۲۲بهمن را یک روز تاریخی وماندگاردر جهان دانست وافزود: انقلاب ما یک انقلاب جهانی است.
وی از همه مردم خواست در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال پرشورترازسالهای گذشته حضور داشته باشند وباردیگر با حضورشان به دشمنان ثابت کنند که دوستدار انقلاب ومیهن شان هستند وهیچ کدام از تحریم ها وتهدیداتشان اثری برکم رنگ کردن حضورشان در جشن پیروزی انقلاب نخواهد داشت.
حجت الاسلام اصفهانی با اشاره به اقدام وحشیانه داعش در سوزاندن خلبان اردنی این حرکت ناشایست ووحشیانه آنهارا محکوم کرد وگفت: هیچ مسلمانی با برادردینی خوداین رفتار ها راندارد وحال این انسانهای مسلمان نما چنین اقدامات وحشیانه را انجام می دهند.
امام جمعه قاین همچنین در خطبه های این هفته نماز جمعه قاین به بیان پاره از اخلاق ورفتار پیامبر وبرخورد ایشان بامردم از مسئولین شهرستان خواست تا در هنگام برخورد با مردم از پیامبر الگو بگیرند ودر پاسخگویی به مردم نهایت تلاش خودرا به کار گیرند وباعث ناراحتی مردم وارباب رجوع در اداراتشان نشوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا