سیاسی

۱۶۸ هزار دانش آموز استان در کلاس های درس حاضر شدند

به گزارش نسیم قائن ، علی اصغر موسوی کیا سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی صبح امروز در آیین نواختن زنگ مهر و مقاومت که در آموزشگاه ریحانه النبی قاین برگزار شد اظهار کرد: جامعه امروز مرهون و مدیون معلمان گران سنگی است که تمام هستی خود را در راه تعلیم و تربیت فرزندان این خطه از میهن اسلامی مان در طبق اخلاص گذاشته اند.
وی، از برگزاری کنگره ۲ هزار شهید گلگون کفن استان به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی خراسان جنوبی در سال تحصیلی جدید یاد کرد و ادامه داد: ۲۲ مهر ماه سال جاری دانش آموزان و فرهنگیان استان با برگزاری اجلاسیه شهدای دانش آموز و فرهنگی استان با آرمان های شهدا و امام شهدا تجدید میثاق نموده و بر تداوم خط جهاد و مبارزه با دشمنان در صراط ولایت تأکید می کنند.
سرپرست آموزش و پرورش خراسان جنوبی، پیام تقارن فصل بازگشایی مدارس با محرم حسینی و هفته دفاع مقدس را ساری و جاری بودن خط سرخ شهادت،ایثار، عشق و مقاومت در تاریخ دانست و تصریح کرد: رسالت ما به عنوان پرچمداران تعلیم و تربیت انتقال ارزش ها و صیانت از دستاوردهای انقلاب و اسلام است.
وی بیان داشت در سال تحصیلی جاری ۱۶۸ هزار دانش آموز در سطح استان سال تحصیلی جدید را در۲هزار۷۵۲ آموزشگاه و۹هزا رو۴۳۰ کلاس آموزشی وبا حضور ۸ هزار و۵۵۵ معلم را آغاز می کنند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا