سیاسی

۱۶ نفر از ایتام تحت حمایت کمیته امداد در شهرستان قاین، راهی خانه بخت شدند

به گزارش نسیم قائن ، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) قاین در این خصوص گفت:در ۶ ماهه نخست سال جاری، ۱۶ نفر از ایتام شهرستان از کمک هزینه ازدواج بهره مند شده اند.
ضیاء الدین فارابی افزود:کمیته امداد امام خمینی(ره) در این مدت به ۵۴ مددجوی تحت پوشش، کمک هزینه ازدواج و تأمین جهیزیه اهداء نموده است.
وی خاطرنشان کرد: کمک هزینه تأمین جهیزیه برای ۴۹ دختر مددجو ، بیشترین سهم را در هدایای پرداختی داشته است.
به گفته وی؛ مابقی هدایا و کمک هزینه های پرداخت شده برای ازدواج مددجویان،۲ مورد برای ازدواج سالمندان، ۲ مورد ازدواج مجدد مددجویان و یک مورد هم هدیه ازدواج بوده است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) قاین ، مجموع اعتبار هزینه شده برای سرفصل ازدواج مددجویان تحت پوشش را یک میلیارد و ۶۵ میلیون ریال عنوان نمود.
وی گفت:طی ۶ ماه گذشته، به منظور کمک به ازدواج مجدد زنان سرپرست خانوار تحت حمایت این نهاد،۲۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
فارابی با اشاره به نقش مردم در تأمین هزینه های ازدواج مددجویان و افراد بی بضاعت جامعه تصریح نمود: در ۶ ماهه نخست سال جاری، خیرین به منظور تأمین جهیزیه مددجویان ۳۰ میلیون ریال به کمیته امداد امام خمینی(ره) اهداء نموده اند.
وی خاطر نشان کرد: ۹۴۰ میلیون ریال از اعتبارات هزینه شده برای سرفصل ازدواج مددجویان تحت حمایت از محل اعتبارات دولتی و ۹۵ میلیون ریال نیز از محل اعتبارات امدادی بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا