سیاسی

۱۵ خرداد ماه سند مقاومت ملت ایران با استکبار است

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه زیرکوه در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان زیرکوه با عرض تسلیت سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت : مکتب امام چند ویژگی داشت که اولین ویژگی آن عشق به خداوند متعال و سپس مردم سالاری دینی و ضد استکباری بودن و استکبار ستیزی الهام گرفته از قرآن بود .
وی با بیان اینکه از دیگر ویژگیهای مکتب امام مکتب ولایت فقیه و مراقبت از انقلاب است ، گفت : ما کسانی را پیرو مکتب الهی می دانیم که پیرو ولایت فقیه باشند .
امام جمعه زیرکوه ضمن تشکر از حضور گسترده مردم زیرکوه در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و با اشاره به مناسبتهای هفته آینده ،به شهادت آیت الله سعیدی در زندان رژیم سفاک پهلوی اشاره کرد و افزود : تمام وجود این شهید مملو از عشق به امام بزرگوار بود و رمز موفقیت این شهید بزرگوار این بود که وی تمام هستی خود را در راه اعتلای حق و ترویج اسلام گذراند .
مرتضائی نیا در بخش دیگری از سخنان خود به قیام خونین ۱۵ خرداد اشاره کرد و خاطر نشان کرد : ۱۵ خرداد ماه سند مقاومت ملت ایران با استکبار است و ۱۵ خرداد ثابت کرد ملت ایران نه از تهدید باکی دارد و نه از تحریم .
امام جمعه زیرکوه در ادامه به انتخاب آیت الله خامنه ای به رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توسط مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و افزود : این انتخاب خبرگان رهبری انتخاب بسیار شایسته ای بود ، چرا که همانطور که امام خمینی (ره) فرمودند ، آیت الله خامنه ای نعمتی است که خدا به ما داده است و در بین متعهدان به نظام و انقلاب و اسلام چون خورشید روشنی می درخشد .
وی یاد آور شد : دشمنان از درایت و هوشمندی ایشان انگشت حیرت به دهان گرفته اند ، چرا که هر تحلیل و فتنه ای که خارجی ها علیه جمهوری اسلامی ایران دارند ، رهبر عزیزمان آن را خنثی می کند و ما باید شکر گزار آن باشیم .
حجت الاسلام مرتضائی نیا در ادامه سخنان خود به حلول ماه مبارک رمضان اشاره کرد وگفت : همه هیئت ها و عزاداران و مردم مساجد را برای ماه میهمانی خدا آماده کنند تا همه از فیوضات این ماه استفاده کنند.
وی همچنین به تحقق افتتاح دفتر نماینده منتخب مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در شهرستان زیرکوه همزمان با سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اشاره کرد و افزود : منتخب مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در این دوره چند شاخصه خوبی دارند که یکی از آنها همین که ایشان اولین نماینده ای هستند که در اولین ساعات شروع کار خودشان در شهرستان زیرکوه دفتر خودشان را مستقلا و به خاطر رسیدگی به مشکلات مردم افتتاح کردند .
امام جمعه زیرکوه یکی دیگر از شاخصه های نماینده مردم قاین و زیرکوه در این دوره را سرکشی به تمام روستاهها و عرض خداقوت و بررسی مشکلات مردم روستاههای شهرستان قبل از آغاز به کار عنوان کرد وخطاب به نماینده مردم گفت : این ارتباط خود با مردم را حفظ کرده و با تمام وجود در راه رسیدگی به مشکلات مردم قدم بردارید .
وی همچنین ارتباط با مسئولان و مدیران کل و مطرح کردن مشکلات با آنها را یکی دیگر از شاخصه های نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی برشمرد و گفت : نماینده این دوره مجلس شورای اسلامی با تجربه خوبی وارد مجلس شدند .
امام جمعه زیرکوه خاطر نشان کرد : مسئولین نیز باید پای کار بوده و در جهت رفع مشکلات مردم گام بردارند ، چرا که دوره رقابت تمام شده و امروز دوره رفاقت است و ان شاا… مسئولین خود را همگام مردم بدانند و در راه مشکلات مردم تلاش کنند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا