سیاسی

۱۳۳ پروژه هفته دولت در قاین کلنگ زنی و افتتاح می شود/شهیدان رجائی و باهنرتجلی راستین خدمتگزاری به مردم

به گزارش نسیم قائن ، محمد کریمی فرماندار قاین در دیدار اعضای شورای اداری شهرستان که به مناسبت هفته دولت با امام جمعه این شهر برگزار شد اظهارکرد:تاریخ انقلاب اسلامی یاد آور بزرگ مردانی است که خدمت کردن بی ادعا سیره و روش ومنش آنها بوده است و شهیدان رجائی و باهنر دو اسوه ساده زیستی ،مردم داری و عمل و دویار صدیق و دیرینه حضرت امام (ره)تجلی راستینی از روحیه خدمت گذاری به مردم بودند.
وی افزود:فلسفه وجودی نظام اداری چیزی جز ارائه خدمات سودمندانه مووثر برای مردم ورفع نیاز ها وحوائج مردم نیست .
فرماندار قاین ادامه داد:مردم ستون خیمه گاه حاکمیت ه و خط مقدم در برابر تهدیدات هستند و هرجا نظام نیازمند حضور مردم است عاشقانه حضور داشته اند.
کریمی در ادامه سخنان خود توسعه را یکی از خواسته های همه مردم ودولت دانست و گفت:توسعه فرایندی است که بر اساس انسانیت و بر مدار انسان شکل می گیرد و مستمر و باور آفرین و تحول آفرین و نیازمند مشارکت فعالانه مردم است و شرط در مدار قرار گرفتن توسعه با مردم بودن است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به ترفندهای دشمن در عرصه های بین المللی اشاره کرد و گفت:یکی از مهم ترین راهبردهای دشمن در عرصه بین المللی ترویج ناکارآمدی نظام در سطح بین المللی است ودراین شرایط خاص کشور وظیفه ما پمپاژ تولید و امید و آگاهی و حفاظت و صیانت از آرمان های حضرت امام (ره)و سرمایه های نظام وهمدلی و اتحاد است.
فرماندار قاین نا امیدی جمعی را مهم ترین عامل انهدام ملت ها دانست و گفت: ملتی که دچار انهدام جمعی شود دوباره نخواهد توانست روی پای خود بایستد.
کریمی با بیان این که شاید مشکلات را عدم منابع مالی و مدیریت و اقتصاد و غیر کار آمد بودن بدانیم اما مهم ترین عاملی که در کشور با آن مواجه هستیم پدیده اجتماعی و فرهنگی است.
وی افزود:اگر مشکلات افزایش پیدا کند شکاف بین مردم و دولت افزایش می یابد و این جامعه آماده هرگونه اغتشاش و نا آرامی می شود.
فرماندار قاین در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اعتقاد و باور داریم که کار اجرایی بی نقص نیست و این نقص ها باید مدیریت شود والبته همه این مشکلات پیش رو زائده این دولت نیست و برخی از مشکلات زائده دولتهای گذشته بوده و یکی از مهم ترین مشکلاتی که جامعه با ان روبه روست مسائل اقتصادی است
کریمی ادامه داد: وحدت ملی نیاز امروز جامعه ایرانی اسلامی است و برای حل این مشکلات نیازمند همبستگی و همدلی هستیم .
فرماندار قاین با بیان این که اختلاف در جوامع وجود دارد اظهارکرد: یک نکته اساسی و مهم که باید مد نظر باشد این است که این اختلافات نباید مانع رسیدن به اهداف شود.
وی کار مضاعف و هوشمندانه مدیران ودرک به موقع تغییرات را از نیاز های جامعه دانست و گفت: همه مدیران باید پاسخگویی درست همراه با تکریم مردم را مدنظر داشته باشند .
فرماندار قاین در بخش پایانی سخنان خود گفت: در هفته دولت و سایر مناسبتها قصد تعطیلی ادارات را نخواهیم داشت و امسال نیز افتتاحیه و کلنگ زنیها را به عصر موکول کرده ایم و هربرنامه ای با حضور تعدادی از مدیران دست اندرکار اجرا و جلسات به دیدارهای مردمی در مساجد و ارائه گزارشی از فعالیتهای دولت در شهرستان ختم خواهد شد.
کریمی از افتتاح و کلنگ زنی ۱۳۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۸ میلیارد و ۸۹۰ میلیون تومان در هفته دولت در شهرستان قاین خبر داد و گفت: ۱۷۰ روستا و پنج نقطه شهری از این طرح ها برخوردار خواهند شد و برای ۱۶۳ نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا