سیاسی

۵۶ درصد تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال خراسان جنوبی جذب شد‌

به گزارش نسیم قائن ، علی عرب‌نژاد عصر امروز در پنجمین کارگروه اشتغال استان اظهار داشت: امسال ۴۴ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به استان اختصاص یافته است.
وی افزود: از این میزان تاکنون ۳۲ میلیارد ریال به استان ابلاغ شده است و تاکنون ۳۱۶ نفر برای دریافت آن به بانک ها معرفی شده‌اند.
مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۷۵ نفر از مددجویان بهزیستی موفق به دریافت این تسهیلات شدند که مبلغ این تسهیلات حدود ۱۸ میلیارد ریال بوده است.
عرب نژاد تصریح کرد: در مجموع از ابتدای امسال تاکنون ۵۶ درصد تسهیلات قرض الحسنه اشتغال استان جذب شده است.
وی خاطرنشان کرد: همچنین سال گذشته بالغ بر ۱۵۸ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال از محل تسهیلات بند«ج» تبصره ۱۶ قانون بودجه برای مددجویان بهزیستی خراسان جنوبی در نظر گرفته شده است.
مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی یادآور شد: میزان سهیمه ابلاغی به استان از این محل ۱۱۹ میلیارد ریال است و همچنین برای دریافت این تسهیلات یک هزار و ۱۲۸ مددجو به بانک‌ها معرفی شدند که از این تعداد ۹۱۰ نفر در استان موفق به دریافت تسهیلات شدند.
عرب‌نژاد افزود: در مجموع حدود ۹۱ میلیارد ریال از این تسهلات جذب استان شد که این رقم ۷۶ درصد تسهیلات اختصاص یافته به استان را شامل می‌شود.
تسنیم/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا