سیاسی

۳۰۰ اثر به جشنواره مطبوعات خراسان جنوبی ارسال شد

به گزارش نسیم قائن ، احمد محبی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری سومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های خراسان جنوبی اظهار کرد: با پایان مهلت ارسال آثار ۳۰۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره واصل شد که بیشترین تعداد آثار مربوط به شهرستان بیرجند بوده است.
وی با بیان اینکه این جشنواره در دو بخش حرفه‌ای شامل سرمقاله و یاداشت، عکس، تیتر، خبر و گزارش و بخش موضوعی تولیدات تحلیلی مندرج در مطبوعات محلی با موضوع بحران آب و خشکسالی بوده است، بیان کرد: بیشترین تعداد آثار ارسال شده مربوط به بخش گزارش این جشنواره بوده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، ایجاد فضای رقابتی در میان فعالان رسانه‌ای، کمک به افزایش کیفی آثار منتشر شده در رسانه‌های محلی، افزایش رقابت موثر و سازنده در تعالی و توسعه محتوایی مطبوعات استان را از جمله اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.
احتمال تغییر زمان برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره
محبی به جزییات برگزاری این جشنواره اشاره کرد و افزود: در بخش حرفه‌ای به نفرات اول هر رشته مبلغ پنج میلیون ریال وجه نقد، لوح تقدیر و تندیس جشنواره، به نفرات دوم مبلغ سه میلیون ریال و نفرات سوم این بخش مبلغ دو میلیون ریال با لوح اهداء می‌شود.
وی ادامه داد: در بخش موضوعی نیز به نفر بر‌تر مبلغ چهار میلیون ریال وجه نقد و لوح و تندیس اهداء خواهد شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه کار داوری آثار به صورت متمرکز در تهران انجام خواهد شد، بیان کرد: احتمال دارد زمان برگزاری اختتامیه جشنواره که قرار بود در ۱۸ اسفند برگزار شود، تغییر یابد.
مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا