سیاسی

۱۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل اورژانس بیمارستان شهدای قائن نیاز است‌

به گزارش نسیم قائن ، محمد دهقان عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: اعتبارات ساخت و تجهیز اورژانس بیمارستان ولیعصر بیرجند از اعتبارات وزارت بهداشت اختصاص یافته و هیچ اعتباری از منابع بیمارستان در اجرای آن هزینه نشده است.
محمد دهقانی بیان کرد: این پروژه با حجم بالا و فاصله زمانی کوتاه اجرا شده و در راستای اجرای آن بهترین نقشه، اقلام و تجهیزات با بهترین کیفیت به کار رفته است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تصریح کرد: در بررسی های انجام شده با توجه به تازه تاسیس بودن اورژانس بیمارستان طبس نیاز به بهسازی نداشته اما در حال حاضر در سطح استان طرح توسعه و بهسازی اورژانس های قائن، فردوس ، بشرویه و نهبندان در حال انجام است.
دهقان بیان کرد: طرح بهسازی و ساماندهی اورژانس شهدای قائن با ۷۵ درصد در حال اجراست که برای تکمیل آن نیازمند یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار است.
وی افزود: اورژانس شهید چمران فردوس نیز ۲ میلیارد و ۵۰۰ تومان اعتبار نیاز دارد که تاکنون ۵۰۰ میلیون تومان آن تامین و از پیشرفت ۲۵ درصدی برخوردار است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تصریح کرد: اورژانس فردوس با ۲۰ درصد و اورژانس بشرویه و نهبندان با کمتر از ۲۰ درصد در حال اجراست.
دهقان بیان کرد:اورژانس های شهرستان نهبندان و بشرویه پروسه بهسازی و ساماندهی آن آغاز شده و طی روزهای آینده با تکمیل فضای الحاقی در راستا اورژانس عملیات آن آغاز می شود.
تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا