سیاسی

یادواره شهید ناصری و شهدای برون مرزی خراسان جنوبی برگزار می‌شود

به گزارش نسیم قائن ، غلامرضا فلاحی برگزاری یادواره شهدا را راهی برای معرفی سیره شهدا به نسل جدید دانست و اظهار داشت: یادواره شهدا را باید به‌ عنوان اقدامی مؤثر و ریشه‌دار تلقی کنیم تا اقشار مختلف با خلوص نیت در این برنامه حضور یابند.
وی با تاکید بر اینکه تداوم انقلاب اسلامی با پاسداشت یاد و خاطره شهدا میسر می‌شود، اضافه کرد:باید روحیه ایثار و از خودگذشتگی را در در میان آحاد جامعه به خصوص نسل جوان تقویت کنیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند با بیان اینکه یادواره شهید ناصری و شهدای برون مرزی خراسان جنوبی دوشنبه جاری بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه جماران بیرجند برگزار می‌شود از عموم مردم شهد‌پرور خراسان جنوبی خواست در این مراسم حضور یابند.
فلاحی با اشاره به اینکه این مراسم با سخنرانی آیت‌الله صدیقی و مداحی مهدی مختاری برگزار می‌شود، ادامه داد: برگزاری یادواره شهدا تلنگری برای مسؤولان است چرا که پیشرفت نظام جمهوری اسلامی را مدیون دلاورمردی‌های این عزیزان هستیم.
وی با اشاره به اینکه برگزاری یادواره شهدا ترجمه دوران ایثارگری و شهادت برای نسل جدید است، بیان داشت: برگزاری هرچه باشکوه‌تر همایش‌ها و یادواره‌های شهدا راهی برای زنده نگه‌داشتن آرمان‌های آنان است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند با بیان اینکه سردار شهید ناصری به عنوان یک دیپلمات مطرح بودند و یکی از سرداران در راستای دفاع از ارزش‌های اسلامی به شهادت رسید، گفت: باید با برگزاری یادواره شهدا روحیه ایثار و از خودگذشتگی را احیا کنیم.
فلاحی با اشاره به اینکه شهدا به برگزاری این یادواره‌ها نیازی ندارند، تصریح کرد: شهدا از ولایت‌مدارترین افراد در طول تاریخ هستند که نه یک گام جلوتر و نه یک گام عقب‌تر از رهبری حرکت کردند.
فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا