سیاسی

یادواره شهدای روحانی شهرستان زیرکوه برگزار شد

به گزارش نسیم قائن ، رئیس حوزه علمیه ثامنالائمه حاجیآباد ظهر امروز در یادواره شهدای روحانی شهرستان زیرکوه، با تسلیت شهادت امام جعفر صادق(ع) از حضور پرشور مردم و هیئتهای مذهبی در مراسم عزاداری آن حضرت تشکر کرد و اظهار داشت: پایه و اساس اسلام محبت به اهل بیت(ع) است.
حجتالاسلام حسن صادقی تصریح کرد: آن چیزی که شهدا را ماندگار کرد، اخلاص و ولایت‌مداری شهدا بود و امروز وظیفه همه ماست که شهدا را الگوی خود قرار دهیم و سعی کنیم پیرو راه شهدا باشیم تا فردای قیامت شرمنده شهدا نباشیم.
وی با بیان اینکه باید در عمل پیروی از شهدا را به اثبات برسانیم، گفت: ولایت‌مداری، دشمن‌شناسی و استکبارستیزی از ویژگیهای اصلی شهدا در زمان جنگ تحمیلی بود و ما باید به این دشمنشناسی و استکبارستیزی توجه ویژه کنیم دشمن را بشناسیم تا گرفتار الگوهای دشمن نشویم.
یادواره شهدای روحانی شهرستان زیرکوه به همت حوزه علمیه ثامنالائمه شهر حاجیآباد و با همکاری کانون بسیج طلاب ناحیه مقاومت سپاه شهرستان برگزار شد و یاد و خاطر هفت شهید روحانی شهرستان زیرکوه گرامی داشته شد.
در این مراسم که با مداحی مداحان اهل بیت(ع) و سخنرانی سردار احمدی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان رضوی همراه بود از خانواده شهید مصطفی اسماعیلی، محمدباقر موهبتی، محمدرضا شفیعی، مهدی تقینیا، علی‌اصغر خسروی، اسدالله احمدی و کماچعلی اژدری تجلیل به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا