سیاسی

یادمان شهید کاوه در ورودی روستای گریمنج شهرستان قاینات گلنگ زنی شد+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، صبح امروز و با حضور ملانوری استاندار،اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه وجمعی از مسئولین شهرستان ،عملیات اجرایی یادمان شهید کاوه در سه راهی روستای بیهود- خروجی روستای گریمنج- آغاز به کار کرد.
استاندار خراسان جنوبی در حاشیه مراسم کلنگ زنی گفت: شهدا، الگوهای بسیار خوبی برای ما در زندگی اجتماعی و شخصی هستند.
ملانوری بر جایگاه ارزشمند شهدا در جامعه تأکید کردو گفت:شهدا در راستای تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی، گام های بلندی برداشتند.
استاندار به بیانات امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری درخصوص شهدا اشاره کرد و اظهار داشت: زنده نگهداشتن یاد این بزرگواران، کمتر از شهادت نیست.
ملانوری با تأکید بر این که شخصیت هایی همچون باکری ها، همت ها، سلیمانی ها و کاوه ها کم نظیرند، گفت: این عزیزان الگوهای نسل امروز می باشند.
وی تصریح کرد: امیدوارم اقدامات امروز ما در راستای زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا باعث شود این عزیزان در ذهن نسل های آینده به عنوان الگوی برتر ماندگار شوند.
استاندار اظهار امیدواری کرد؛ روح شهدا کمک حال ما در خدمت به مردم باشد.
شایان ذکر است؛ امروز و طی مراسمی، پروژه ساخت و اجرای المان شهید کاوه در روستای گریمنج شهرستان قاینات وارد فاز عملیاتی شد.
طرح اولیه این المان در ابعاد ۱۰ متر در ۱۰ متر و به ارتفاع ۸ متر اجرا می شود.
اعتبار پیش بینی شده برای اجرای این پروژه ۳۰۰ میلیون تومان است که توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تأمین شده است و در صورت مساعد بودن شرایط جوی، المان شهید کاوه تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
شایان ذکر است؛ با توجه به این که محل درنظر گرفته شده برای نصب این المان در محدوده زمین های کشاورزی گریمنج بود، اهالی این روستا، زمین های خود را برای اجرای پروژه اهدا نمودند.
استاندار خراسان جنوبی در بدو ورود به شهرستان قاینات برای ادای احترام به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدای روستای گریمنج حضور یافت.
این حضور با گلباران، عطرافشانی و ذکر فاتحه همراه شد.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه،معاون هماهنگی امور اقتصادی، جمعی از مدیران ستادی، فرماندار ، امام جمعه و تعدادی از مدیران شهرستانی در این مراسم حضور داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا