سیاسی

گلایه شهروندان خضری دشت بیاض از نبود المان نوروزی

به گزارش نسیم قائن ، شهر خضری دشت بیاض به عنوان پیشانی و نقطه ورودی مسافران و گردشگران خراسان جنوبی باید طوری باشد که وقتی مسافری وارد استان می شود آن قدر سر شوق بیاید که رغبت حضور برای دیگر نقاط استان را داشته باشد اما در نوروز سال جاری آن طور که باید و شاید این موضوع مورد توجه قرار نگرفته و گلایه شهروندان این شهر را در پی داشت به طوری که المان های نوروزی چندان به چشم نیامد و تنها موضوعی که اهالی و شهروندان خضری دشت بیاض از آن رضایت داشتند برپایی بازارچه صنایع دستی است.
یکی از شهروندان خضری دشت بیاض گفت: سال جاری شهرداری با ایجاد زیرساخت های لازم در زمینه راهنمایی مسافران بسیار خوب عمل کرد اما اقدامی برای فضاسازی شهر و نصب المان انجام نداد که این نقص به وضوح قابل مشاهده بود.
«آسمانی» افزود: ایجاد غرفه های صنایع دستی بسیار خوب بود وشهرداری در این زمینه عالی عمل کرد.«موسوی» دیگر شهروند خضری دشت بیاض هم می افزاید: در بولوار دشت بیاض هیچ نشانی از فضاسازی برای استقبال از عید نوروز نبود که مردم این محدوده انتظار خدمات بیشتری را از شهرداری داشتند.
به علاوه ورودی وخروجی شهر خضری دشت بیاض به عنوان پیشانی خراسان جنوبی به دلیل این که پروژه دوبانده سازی این جاده در دست اقدام است زیاد مشخص نیست اما امیدواریم برای سال های بعد این موضوع هم مورد توجه مسئولان مرتبط قرار گیرد.
او نیز از برپایی بازارچه صنایع دستی ابراز خرسندی کرد وگفت: امید است در سال های دیگر این موضوع بیشتر مورد توجه باشد.
«قلی پور» دیگر شهروند این شهر هم که از برپایی غرفه های صنایع دستی در ورودی شهر رضایت دارد، گفت: هرچند فضا سازی لازم و المان هایی برای استقبال از بهار در این شهر نصب شد اما تغییر خاصی نسبت به سال گذشته شاهد نبودیم و شهروندان انتظار تغییرات بیشتری را داشتند.
شهردار خضری دشت بیاض با بیان اینکه سال گذشته کمبود بودجه داشته ایم، گفت: در حریم جاده تابلویی برای معرفی شهر نصب شده بود اما گشت راهداری جاده آن را باز کرد.
«عباسیان» افزود: راهنمایی مسافران نیز با نصب تابلوهای لازم در داخل شهر به طور کامل انجام شد.
وی افزود: درصدد هستیم براساس جلسه شورای ترافیک که ایجاد میدان خضری دشت بیاض را مصوب کرده به زودی اجرای این میدان را با همکاری اداره راه و شهرسازی عملیاتی کنیم.
وی با بیان اینکه به علت کمبود بودجه به جای معرفی نامه شهر یا بخش با نصب بنر راهنمایی کامل انجام شد، ادامه داد: بازارچه صنایع دستی مجتمع رفاهی این شهر با تلاش شهرداری برپا شد و هیچ ارگانی در این کار دخیل نبوده است.
وی از فعال بودن ۲۴ساعته خدمات شهری،گشت این نهاد، جمع آوری زباله ها به صورت یک روز در میان و… خبر داد.
خراسان جنوبی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا