سیاسی

گشت مهربانی در روستای فلک وخونیک تجن به یاد شهید حججی+تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، گروه گشت مهربانی قاین که از سال گذشته فعالیت خودرا با هدف کمک به روستائیان در بخش های درمانی،فرهنگی،ورزشی و.. آغاز کرده است این بار تصمیم می گیرد تا ثواب این امور خیر را به روح شهید محسن حججی که ناجوانمردانه به دست داعش به شهادت رسید هدیه کند.
لذا درطی دوروز گذشته در روستاهای فلک وخونیک تجن با گرامیداشت یاد وخاطره این شهید بزرگوار برنامه های خودرا اجرا نمودند ثوابش را به روح این شهید بزرگورا هدیه کردند.
برنامه های گشت مهربانی شامل ،غبار روبی مزار شهداودیدار با خانواده شهید ،ویزیت رایگان ،برگزاری کلاس های سبک زندگی اسلامی،برگزاری کلاس های هنری ونقاشی ویژه کودکان بود.
میرزازاده مسئول اجرای این برنامه ضمن تقدیر وتشکر از کلیه خیرین ومردم ودهیاران روستاهایی که در طول یکسال گذشته با گروه همکاری داشته اند،گفت:برنامه گشت مهربانی با هدف کمک به مردم محروم در روستاهای شهرستان قاینات راه اندازی شده است وهزینه این برنامه توسط اعضای گروه وخیرین وشما مردم نوع دوست تهیه می شود وکسانی که تمایل دارند دراجرای این برنامه فرهنگی گروه را همراهی نمایند می توانند کمک های نقدی خودرا به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۲۸۲۵۴۴۸۱به نام گشت مهربانی (حسن میرزازاده وخانم اکبری بانویی)واریزویا با شماره تلفن ۰۹۱۵۵۶۳۲۰۹۶تماس حاصل نمایند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا