سیاسی

گشت مهربانی در روستای اندریک قاینات+تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، تیم گشت مهربانی در شهرستان قاین حدود ۱سال است که کار خودرا با حضورتعدادی ازفعالین فرهنگی واجتماعی شهرستان آغاز کرده است وبدون وابستگی به هیچ ارگانی فعالیت هایی را در روستا های محروم شهرستان انجام می دهد.
روز گذشته گروه گشت مهربانی در پنجمین برنامه ای که امسال داشت به روستای اندریک رفت.
در ابتدای ورود با استقبال بسیار خوب مردم روستا، گروه وارد روستا شده وپس از غبار روبی مزار شهدا این روستا برنامه های متنوعی دربین مردم روستا وبه خصوص کودکان ونوجوانان برگزار شد.
میرزازاده مسئول گروه گشت مهربانی در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن گفت: هدف ما این است که بتوانیم با حضورمان لحظه های خوبی رابرای مردم روستاهای محروم رقم بزنیم.
وی گفت: دربرنامه هایی که برای این روستا داشتیم با توجه به اینکه در آستانه دهه فجر قرار داریم تصمیم گروه براین شد که در کنار خدماتی که انجام داده می شود یک جشن مردمی هم برگزار شود.
وی افزود: همچنین تصمیم گرفته شد از حضور آتش نشانان نیز در این برنامه ها استفاده شود ونکات ایمنی توسط آنها به مردم روستاها تذکر داده شود که خوشبختانه مورد استقبال بسیار خوب مردم قرار گرفت.
میرزازاده با بیان این که دراجرای این طرح نیروهای شبکه بهداشت ودرمان تا کنون با ما همکاری خوبی داشته اند که جای تقدیر وتشکر دارد.گفت: دراین برنامه ویزیت رایگان توسط پزشک انجام شد وداروها با قیمت مناسب تر در اختیار بیماران قرار گرفت.
دیدار باخانواده شهید رازقی از دیگر برنامه های گروه گشت مهربانی بود.
برگزاری کلاس های مشاوره ،سبک زندگی اسلامی،برگزاری مسابقات در بین نوجوانان،اجرای نمایش وجنگ شادی گروه طلای سرخ قاینات از اهم برنامه های یکروزه گشت مهربانی در روستای اندریک بود.
میرزازاده مسئول گروه گشت مهربانی ضمن تقدیر وتشکر از گروه نمایش طلای سرخ ،آتش نشان شهرستان،پزشک وتیم همراه که دراین برنامه این گروه را همراهی کردند از مردم اندریک نیزبه خاطر استقبال بسیار خوب از این برنامه تشکر وقدردانی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا