سیاسی

گزارش تصویری/گزنشک از توابع شهرستان قاین مقصد تیم گشت مهربانی

به گزارش نسیم قائن ، مینی بوس گشت مهربانی با گذشتن از پیچ وخم های مسیر روستاهای فضل وآباد وخشکان وارد روستای گزنشک می شود
روستایی با مردمانی مهربان وخونگرم که به استقبال اعضای گروه آمده اند وبا سلام وصلوات ودود سپند این گروه را همراهی می کنند.
استقبال از تیم گشت مهربانی ونصب پارچه ای که برای حضور این تیم در روستا جالب توجه است.
تیمی که هیچ کدام از اعضای آن مسئولیت اداری در شهرستان ندارند بلکه جوانانی هستند که به صورت خودجوش چند ماهی است که فعالیت خودرا با هدف کمک به مردم روستاهای شهرستان قاین آغاز کرده اند وروز گذشته در آستانه دهه کرامت به روستای گزنشک آمده اند.
اعضای تیم گشت مهربانی شهرستان قاین با حضور در روستای گزنشک از توابع بخش نیمبلوک شهرستان قاین ، در کنار خدمت رسانی به مردم برنامه های شاد ومتنوعی را برای مردم روستا رقم زدند.
یک روزی کاری زیبادر کنار مردم
برنامه ها آغاز می شود واعضای گروه با تقسیم کار قبلی وارد کار می شوند.
ثبت فشار خون وثبت نام از افرادی که بیماری خاص داشته باشند توسط پرستاران وبهیاران گروه تارسیدن پزشک،برگزاری کلاس های آموزشی بهداشتی،روان شناسی وخانواده توسط چند نفر از اعضاء ،برگزاری جشنواره غذاهای بومی محلی،اجرای مسابقه طناب کشی،نمایش فیلم وکارتون برای کودکان برنامه هایی است که تا قبل از نماز ظهر وعصر برگزار می شود.
بعد نماز ونهار ،برنامه ها ادامه دارد،کودکان این بار با بازی دومینوآشنا می شوند.شور وهیجان خاصی دربین کودکان برپا می شود.بازی ای جدید که برای اولین باراست با آن آشنا شده اند وبسیار مورد توجه آنها قرارگرفته است،برگزاری مسابقه نقاشی وویزیت تعدادی از بیماران روستا ،برگزاری جشن دهه کرامت برنامه عصر گروه گشت مهربانی است.
تواشیح ، مولودی خوانی ،برگزاری مسابقات هیجانی در بین جوانان روستا و…از برنامه های جشن دهه کرامت درروستاست وهمزمان با نماز مغرب وعشاء مراسم به پایان می رسد ویک روز جمعه پرکار ولی شیرین وماندگار بازهم برای این تیم رقم میخورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا