سیاسی

گزارشات خدمات دولت برای مردم ملموس باشد

به گزارش نسیم قائن ، آیت الله اصفهانی امام جمعه قاین در این دیدار ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان گفت:مسئولین ما در هرپست ومقامی هستند باید یک مسئول مردمی باشدچرا که مردمی بودن یکی از ویژگی های مهم انقلاب اسلامی است.
وی بیان داشت: مسئولین در ارائه گزارشات خود به مردم باید به گونه ای گزارش ارائه دهند که برای مردم ملموس باشد وگزارشات به گونه ای باشد که مردم بفهمند وبدانند که چه اقدامات وخدماتی انجام شده است.
امام جمعه قاین اظهارداشت: کشور ما یک کشور انقلابی است وبعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز خون های زیادی برای پایداری این انقلاب به زمین ریخته شده است ویک مدیر باید به عنوان یک مدیر ومسئول انقلابی به گونه ای عمل کند که بر اساس منویات رهبری گام بردارد.
امام جمعه قاین با اشاره به دریافت حقوق های نجومی برخی از افراد نیز اظهارداشت: اینکه برخی از بزرگان ومسئولین حقوق های کلان دریافت می کنند وبرخی نسبت به آن واکنش نشان می دهند آگاه باشند وبدانند که این تفاوت ها صدای مردم را درآورده است وباید مردم نسبت به این موضوعات نیز آگاهی پیدا کنندوفرق نظام جمهوری اسلامی با سایر کشورهای اروپایی همین است که این همه تفاوت نباید بین مردم ومسئولین باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا