سیاسی

گرم شدن ماهیچه های نظامی ایران با توان موشکی/ جنگ تمام عیار الکترونیکی در جنوب ایران

به گزارش نسیم قائن ،پایگاه اینترنتی گلوبال تایمز در گزارشی به پایان مانور نظامی مدافعان آسمان ولایت ۷ اشاره کرد و نوشت: ایران سه روز مانور نظامی گسترده ای را با آزمایش موشک های متفاوت با موفقیت به پایان رساند.
این پایگاه خبری افزود: در روز چهارشنبه نیروی هوایی ایران با موفقیت، موشک دور برد اس ۲۰۰ زمین به آسمان خود را آزمایش کرد. ایران در کنار این موشک های دور برد خود، موشک هایی با نام مرصاد که برد آنها تا حد متوسط می باشند را آزمایش کرده است. در این مانور همچنین اهداف فرضی در آسمان و همچنین پهباد های جاسوسی شناسایی شده و مورد هدف قرار گرفتند.
این پایگاه خبری افزود: ایران در این مانور موشک صیاد ۳ و صیاد ۲ را نیز آزمایش کرد. نیروی هوایی ایران در کنار آزمایش های موشکی خود از رادار های کنترلی بومی خود پرده برداری کرد. ایران در زمان انجام این مانور به خلبانان داخلی و خارجی هشدار داده بود که به منطقه مانور نزدیک نشوند. گفتنی است که ایران حسابی در این مانور نظامی ماهیچه های خود را گرم کرده است.
گلوبال تایمز افزود: در این مانور نظامی، نیروهای سپاه ایران نیز حضور داشته و آنها نیز اهداف هوایی فرضی خود را با موفقیت منهدم کردند. این مانور در روز دوشنبه روی مسائل اطلاعاتی و امنیتی تمرکز داشته است. باید گفت این مانور در ایران رکوردی در زمینه انتقال نیروهای نظامی بوده است و سرعت در انتقال نیروهای و همچنین رادار ها و سیستم های عظیم موشکی، از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است.
این پایگاه خبری افزود: در این مانور نظامی ۱۷ هزار پرسنل نظامی حضور داشته اند و باید گفت این مانور یک جنگ تمام عیار الکترونیکی بوده است.
منبع:جام نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا