سیاسی

گرد همایی همیاران طبیعت و تجلیل از دوست داران طبیعت در قاین + تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، پیش از ظهر امروز جلسه گردهمایی همیاران طبیعت در سالن جهاد کشاورزی قاین برگزار شد .
دراین جلسه احمد گلی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری قاین با بیان این که در هفته منابع طبیعی در سطح شهرستان اقدامات خوبی صورت گرفته است گفت: بیش از ۸۴ هزار اصله نهال در بین مردم و دهیاری ها و علاقه مندان به طبیعت توزیع شده است.
وی از کاشت ۲۰۰ هزار اصله نهال مثمر و غیرمثمر در هفته منابع طبیعی در قاین خبر داد.
حسن زاده فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی خراسان جنوبی دراین جلسه با اشاره به اهمیت درخت ودرختکاری وبا اشاره به آیات وروایاتی در خصوص اهمیت توجه به درخت ودرختکاری گفت: همه ما وظیفه داریم در برابر مسئولیتی که در اختیار ماست برای حفاظت از منابع طبیعی خود اقدام کنیم .
وی ادامه داد:اگر چه اداره منابع طبیعی یک اداره مظلوم است و هجمه های زیادی هم از سوی مردم و هم از سوی مسئولین به اداره وارد می شود و همیشه از سوی مردم ومسئولین زیر سوال هستیم اما همه همّ و غم ّ ما در اداره منابع طبیعی توجه به مردم است و سعی مااین بوده است که در حق مردم اجحافی صورت نگیرد وحتی اگر جایی هم اشتباه شده است مسئولین ما زمین ها را به مردم واگذار کرده اند.
حسن زاده گفت: قطع یقین در برخورد با افرادی که زمین خواری می کنند برخورد قانونی صورت خواهد گرفت واجازه نمیدهیم که منابع ملی را عده ای خاص در تصرف خودداشته باشند.
در پایان از همیاران طبیعت که با اداره منابع طبیعی شهرستان همکاری داشته اند تجلیل به عمل آمد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا