سیاسی

گرامیداشت عملیات والفجر ۸ و روز حفاظت اطلاعات درسپاه با حضور شهید گمنام درقاین + تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، دراین مراسم که روز گذشته با حضور جمعی از نیروهای بسیجی و پرسنل سپاه قاین برگزار شد سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات با اشاره به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،معنویت را یکی از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی بر شمرد و گفت: آنچه برای مردم ما مهم بود احیای دین اسلام بود که با پیروزی انقلاب ،دین اسلام احیا شد.
وی افزود:بسیاری از دشمنان چشم دیدن انقلاب ما را از اول نداشتند و برای از بین بردن انقلاب نقشه ها ریخته بودند.
هزاری بابیان این که انقلاب ما با سایر انقلاب های دیگر کشور ها متفاوت بود گفت:دین و معنویت دوعنصری است که در انقلاب های دیگر کشورها نقشی نداشته است.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات درادامه بیان داشت: انسان ها بدون دین مرداری بیش نیستند و دین باعث تفاوت انسان و حیوان شده است ولذا یکی از مهم ترین دستاوردهای انقلاب احیای دین مبین اسلام بود.
هزاری درادامه سخنان خود به موضوع آزادی اسلامی اشاره کرد و گفت: کارکرد دین نفی طاغوت است و آزادی اسلامی همان آزادی از نفس است و انسان دین دارد هیچ گاه در قید نفسانیت و طاغوت قرار نمی گیرد.
وی به موضوع آزادی در سایه ولایت اشاره کرد و گفت: ولایت با تعریفی که از آن شده است به معنای تشکیل جامعه اسلامی است وباید جامعه اسلامی ایجاد و کارخانه انسان سازی شکل گیرد.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات در بخش دیگری از سخنان خود به عملیات والفجر ۸ اشاره کرد و گفت: معنویت و مسائل حفاظتی دراین عملیات موج میزد به طوری که کارشناسان نظامی بسیاری از کشورها هنوز نتوانسته اند به رمزو رموز این عملیات پی ببرند.
هزاری درادامه به موضوع شهید و شهادت نیز اشاره کردو گفت: هرکدام از شهدای ما دریایی از معنویت هستند و پرداختن به آنها می تواند برای ما انسان ساز باشد.
وی یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب را معنویت بیان کردو گفت: دستاوردهای معنوی ما معطوف به ایران اسلامی نیست و به تمام دنیا ،انقلاب اسلامی ما صادر شده است .
هزاری ادامه داد: این دستاوردهای معنوی است که دشمن را به ستوه در آورده است و گرنه دستیابی به زیرساختها ممکن است توسط برخی از دولتمردان تعطیل و یا متوقف و یا به عقب برگردد اما جریانی که دشمن از آن ترس دارد همان معنویتی است که جمهوری اسلامی ایران به دنیا مخابره کرده است.
درابتدای جلسه مسئول حفاظت اطلاعات سپاه قاین گفت:عملیات والفجر ۸ اوج عزت واقتدار در بحث مسائل حفاظتی و اطلاعاتی بود واگر مولفه های حفاظت دراین عملیات رعایت نمی شد قطعا نتایج دلخواهی به دست نمی آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا