سیاسی

کودکان قاینی حرف دل خودرا درکارگاه ادبی سلام من کودکم بیان می کنند

به گزارش نسیم قائن ، .به گزارش نسیم قاین صیفی مدیر کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان در گفتگو باخبرنگار نسیم قاین گفت: در کشور ما به منظور اهمیت بخشیدن به کودکان ، روز جهانی کودک ، تبدیل به هفته کودک شده است.
وی به شعار هفته کودک اشاره کرد و گفت: امسال هفته با شعار بادبادک امید، شادی، دانش و آرامش، نام گذاری شده است .
وی بابیان اینکه در استان خراسان جنوبی برنامه های کانون با شعار سلام من کودکم از امروز آغاز شده است افزود: دیدار با کودکان بی سرپرست از جمله برنامه هایی بود که با حضور درخوابگاههای کودکان بی سرپرست واجرای برنامه های فرهنگی هنری وتهیه کاردستی ونوشتن آرزوها بربال های کبوترهای تهیه شده انجام شد ودر پایان به کودکان بسته های فرهنگی اهدا گردید.
مدیر کانون پرورش فکری هنری کودکان قاین از دیگر برنامه های اجرایی این هفته را برنامه ریزی ودیدار بامسئولین شهرستان ،برپایی صبحگاه مشترک واجرای برنامه های فرهنگی هنری توسط کودکان در دبستان ادیب با حضور مسئولین شهرستان،ایستگاه فرهنگی ،هنری ،ادبی در کانون با حضور دانش اموزان مدارس که در کارگاه فرهنگی قصه گویی،سینما فیلم وکاردستی، در کارگاه هنری مسابقه نقاشی باعنوان دنیای رنگین من ودر کارگاه ادبی بیان حرفهای دل کودک با عنوان سلام من کودکم اجرا خواهد شد.
وی از دیگر برنامه های این هفته را بازدید از بخش کودکان بیمارستان قاین،برگزاری جشن قرآن در کانون با حضور دانش اموزان دبستان سما اعلام نمود.
صیفی ضمن تبریک هفته کودک و۱۶مهر روز جهانی کودک به همه کودکان ایران زمین وبخصوص کودکان خوب قاینی برای همه انها آرزوی توفیق وموفقیت کرد وگفت: امیدوارم من وهمکارانم به عنوان خادم این کودکان بتوانیم گام های بهتر وموثری درجهت تقویت حس امید به آینده در کودکان و کمک به شکل گیری خاطرات شاد برای آنان که از اهداف مورد نظر این کانون است برداریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا