سیاسی

کودکان سرمایه وامید آینده جامعه هستند

به گزارش نسیم قائن ، فرماندار در مراسم روزجهانی کودک دردبستان ادیب قاین تبریک دهه ولایت و امامت و همچنین روز جهانی کودک گفت: امروزه در تمام جهان به این نتیجه رسیده اند که اگر بخواهند به تمام نیازها، توسعه پایدار و پیشرفت در زمینه های مختلف نائل آیند،مقدمه و پایه و اساس آن توجه و سرمایه گذاری در خصوص کودکان است که با فراهم نمودن زمینه رشد و شکوفا نمودن استعدادهای آنان عزت، اقتدار و پیشرفت جامعه را در آینده به دنبال خواهد داشت.
رییس شورای آموزش و پرورش با اشاره به نقش تربیتی خانواده در منزل و مربیان در محیط آموزشی گفت:والدین ضمن اینکه مسئول تأمین تمام نیازهای کودک اعم از مادی و معنوی می باشند. بایستی شرایط و محیطی امن و بدور از استرس برای کودکان فراهم نمایند تا ضمن الگوگیری مناسب از والدین، زمینه یادگیری مفاهیم آموزشی برایشان میسر گردد
و ی افزود: معلمین بایستی ضمن رعایت تفاوت های فردی و مجهز بودن به علم روز و آموزش های لازم در خصوص تعلیم و تربیت اسلامی، استعدادهای بالقوه دانش آموزان را با تلاش و استفاده از روش های نوین آموزشی به فعلیت برسانند و سخنان مقام معظم رهبری در را در خصوص تعلیم و تربیت و آموزش و توجه به کودکان را سرلوحه کارشان قرار دهند.
فرماندار قاین کودکان را سرمایه وامید آینده جامعه دانست و گفت: همه وظیفه داریم در راستای رشد و تعالی همه جانبه فرزندان ایران اسلامی تلاش نماییم.
درپایان مراسم روز جشن کودک دردبستان ادیب قاین زنگ سلام من کودکم توسط مسئولین نواخته شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا