سیاسی

کمک ۱۱۰ میلیون تومانی مردم قاینات به رزمایش کمک مومنانه تاکنون/مرحله دوم رزمایش هفته آینده

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات در جلسه برنامه ریزی مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه با بیان این مطلب افزود:در برنامه ریزی هایی که برای مرحله اول این رزمایش انجام شده بود پیش بینی ۱۰۰۰ بسته را داشتیم اما به همت خیرین و مردم شهرستان قاینات این بسته ها به ۳ هزار و ۶۶۵ بسته رسید و در روزهای آغازین ماه مبارک رمان بین نیازمندان توزیع شد.
وی با بیان این که تا کنون ۱۱۰ میلیون تومان کمک های نقدی و غیر نقدی مردم شهرستان قاینات در طرح کمک مومنانه جمع آوری شده است گفت: بخشی از این اعتبارات در مرحله اول هزینه شده است .
فرمانده سپاه ناحیه قاینات بر همکاری بیشتر بین گروههای جهادی و هیئات مذهبی وسایر گروههایی که به صورت آتش به اختیار دراکمک رسانی به نیازمندان همکاری دارند تاکید کرد و گفت: به منظور ساماندهی کمک ها لیست افراد در اختیار کمیته امداد قرار گیرد .
حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین در این جلسه با بیان این که کارها و خدماتی که به صورت شبانه روزی برای کمک به نیازمندان انجام می شود بسیار قابل ستایش است گفت:در آینده این اقدامات و کار های بزرگ در کتابها تدوین خواهد شد ومقالات بسیاری نوشته خواهد شد.
وی ادامه داد: قطعا دنیای بعد از کرونا برای عالم هستی با دنیای قبل از کونا تفاوت بسیاری خواهد داشت و اگر یک صدم این اقدامات در دنیا انعکاس پیدا کند مردم موج موج به سمت اسلام خواهند امد و این برای استکبار و معاندین سخت است.
کریمی فرماندار قاین نیز در این جلسه بر همکاری همه گروهای فعال، هیئات مذهبی و نهادهای حمایتی که دررزمایش همدلی و مواسات و کمک مومنانه فعالیت دارند تاکید کرد و گفت:هدف همه ما این است که در خدمت رسانی به نیازمندان عدالت رعایت شود .
دراین جلسه هریک از اعضای ستاد رزمایش کمک مومنانه به ارائه گزارشی از فعالیت های خود پرداخته و قول همکاری در مرحله دوم رزمایش را دادند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا