سیاسی

کلنگ های به زمین زده مسئولین به فراموشی سپرده نشود / به وعده های داده شده عمل کنید

به گزارش نسیم قائن ، عبدالهی امام جمعه شهر اسفدن در حاشیه کلنگ زنی سالن ورزشی چند منظوره شهر اسفدن با گلایه از کلنگ هایی که گاها توسط مسئولین به زمین زده وبه فراموشی سپرده می شود گفت: ۲ سال پیش کلنگ شهرداری اسفدن توسط نماینده سابق به زمین زده شد و از سرنوشت این کلنگ هم خبری نیست و به فراموشی سپرده شده است و امیدواریم که این کلنگ زنی ها یی که امروز(سالن چند منظوره ورزشی) در شهر اسفدن به زمین زده می شود نتیجه بخش باشد .
وی ضمن تقدیر وتشکر از مسئولین شهرستان گفت: چرا فقط وعده داده می شود و اجرا نمی شود و ما نماینده سابق را از کجا پیدا کنیم و پیگیر کلنگ به زمین زده ایشان که حتی ازسرنوشت خود کلنگ هم بی خبر هستیم ،باشیم.
حجت الاسلام عبدالهی خطاب به مسئولین شهرستان گفت: اگر کورسوی امیدی برای این پروژه ها وجود دارد کلنگ آن به زمین زده شود تا بعدا بتوانیم پاسخگوی جوانان و مردم شهر اسفدن باشیم و گرنه کلنگ بدون سرانجام به زمین زده نشود.
وی ادامه داد: شهر اسفدن یک شهری است که تعداد جوانان آن زیاد است و ما فقط سنگ جوانان را به سینه می زنیم ولی عملا کاری انجام نمی دهیم ومردم شهر اسفدن هم عملا چیزی نمی بینند.
کهن ترابی فرماندار قاین بابیان این که تاکید ما همیشه به موضوع ورزش در سطح شهرستان بوده است گفت: درطی چند سال گذشته اعتبارات بسیار خوبی در حوزه ورزش و جوانان داشته ایم چرا که معتقدیم اگر به ورزش بها داده شود از بسیاری ازآسیب های اجتماعی جلوگیری خواهد شد.
وی با بیان این که من در این مدت تصدی مسئولیت تا جایی که به خاطر دارم هر کلنگی به زمین زده شده است را افتتاح کرده ام گفت: اگر هم پروژه ای هم به نتیجه نرسیده است به دلیل عدم تخصیص اعتبارات از کشوری بوده است و این مشکل اعتبارت در سراسر کشور بوده است.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا