سیاسی

کلنگ میدان ورودی شهر خضری دشت بیاض به زمین زده شد

به گزارش نسیم قائن ، جوادی شهردار شهر خضری دشت بیاض در حاشیه کلنگ زنی این پروژه گفت: با تلاش تمامی دست اندرکاران شهرستان قاین احداث میدان ورودی شهر خضری در سال۹۳به تصویب شورای ترافیک شهرستان قاین رسید ودر فروردین ۹۵نیز شورای ترافیک استان به این طرح رای مثبت داد وامیدواریم با برآورد هزینه ای ۵۰۰میلیون تومانی که برای این میدان در نظر گرفته شده است بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد افتتاح وبهره برداری از این میدان باشیم.
بهره برداری از آسفالت معابر ،برق رسانی وآبرسانی به مسکن مهر خضری
از دیگر طرح های شهرداری خضری که در پنجمین روز از هفته دولت به بهره برداری رسید بهره برداری از آسفالت معابروجدول گذاری مسکن مهر خضری بود.
شهر دار خضری در حاشیه بهره برداری از این پروژه اظهارداشت: مسکن مهر خضری در درسال۹۱شروع وبه محدوده شهری افزوده شد .
جوادی بیان داشت:۷۶قطعه مسکونی دراین محدوده پیش بینی شده است و۲۷قطعه تاکنون واگذارشده است .
وی افزود: جدول گذاری،آسفالت وزیرسازی این پروژه تاکنون ۲میلیاردو۳۵میلیون ریال هزینه داشته است.
اعتبارات این طرح از محل تملک ودارایی واعتبارات داخلی شهرداری تامین شده است.
جوادی با اشاره به پروژه تفکیک آب شرب از فضای سبز گفت: با توجه به وضعیت آب موجود در کشور یکی از برنامه های مهم ما تفکیک آب شرب از فضای سبز است که به طول ۱۸کیلومتر وبا هزینه ای بالغ بر۱میلیارد و۵۰۰میلیون ریال انجام خواهد شد.
وی افزود: تا کنون۱۰۰۰متر اجرا شده است .
پروژه برق رسانی به مسکن مهر خضری نیز با اعتباری بالغ بر ۹۱۹میلیون ریال در پنجمین روز از هفته دولت به بهره برداری رسید.
مهندس خسروی مدیریت توزیع برق شهرستان قاین بیان داشت:این پروژه به نمایندگی از دیگر پروژه های بخش نیمبلوک امروز مورد بهره برداری قرارمی گیرد.
وی بهینه سازی شبکه برق روستای کرغنداحداث شبکه وتامین برق متقاضیان بخش نیمبلوک،نصب لوازم اندازه گیری برای متقاضیان برق در بخش نیمبلوک،اصلاح وسرویس لوازم اندازه گیری مشترکین در بخش نیمبلوک ونصب چراغ گازی واصلاح روشنایی معابر در بخش نیمبلوک را با اعتباری بالغ بر ۴۰۴۱میلیون ریال از دیگر پروژه های این مدیریت در پنجمین روز از هفته دولت ذکر کرد.
همچنین آبرسانی به ۲۰واحد مسکن مهر خضری دشت بیاض با اعتباری بالغ بر۳۲۰میلیون وبه طول ۱کیلومتر نیز صورت گرفته است.
مهندس آتشکار مدیر امور آب وفاضلاب شهری قاین گفت: سال گذشته نیز آبرسانی به ۵۰واحد مسکونی مهر خضری نیز انجام شده است وامسال نیز آبرسانی به ۲۰واحد دیگر درپنجمین روز از هفته دولت انجام و۲۰خانوار از این نعمت برخوردارشدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا