سیاسی

کلنگ فاز دوم ساختمان آموزشی دانشگاه بزرگمهر قاینات به زمین زده شد

به گزارش نسیم قائن ، روز گذشته با حضور صدیقی معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری سالن ورزشی دانشگاه بزرگمهر قاینات که با مساحت ۱۸۵۰متر مربع و با اعتبار۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان ساخته شده بود افتتاح شد.
برای تکمیل و تجهیز سالن ورزشی بزرگمهر قاینات ۵۰۰ میلیون دیگر نیاز است.
همچنین کلنگ فازدوم ساختمان آموزشی دانشگاه بزرگمهر قاینات با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به زمین زده شد.
به گفته شفیعی رئیس دانشگاه بزرگمهر قاینات در حال حاضر ۳ میلیارد تومان اعتبار این ساختمان آموزشی موجود است و به زودی کار ساخت فاز ۲ آموزشی دانشگاه بزرگمهر قاین با ۱۰ هزار متر مربع شروع خواهد شد.
دکتر شفیعی میم رئیس دانشگاه بزرگمهر قاین در حاشیه افتتاح سالن ورزشی دانشگاه بزرگمهر قاینات و کلنگ زنی فاز ۲ سالن آموزشی این دانشگاه که با حضوردکتر صدیقی معاون محترم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجوئی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برگزار شد با ارائه گزارشی از فعالیت های دانشگاه بزرگمهر قاین از بدو تاسیس تا کنون گفت: این دانشگاه درحال حاضر با ۱۳۰۰ دانشجو وبا داشتن ۳۰ کادر اداری که ۱۰ نفر نیروی رسمی و ۲۰ نفر نیروی شرکتی دارد اداره می شود.
وی با بیان این که کادر اداری این دانشگاه اندک هستند و اکثر همکاران ۲یا ۳ مسئولیتی هستند گفت: حدود دو هفته است که نمودار سازمانی دانشگاه ارائه شده است .
شفیعی ادامه داد: در حال حاضر دانشگاه بزرگمهر قاین در مساحتی بالغ بر ۵ هزار مترمربع فضای آموزشی و ورزشی فعال است اما از لحاظ نیرویی و تجهیزات فقیر هستیم.
وی خواستار همکاری و همراهی مسئولین وزارت علوم برای ساخت خوابگاه دانشجویی پسران و تجهیزات خوابگاه دختران و همچنین تجهیزات بیشتردر دانشگاه بزرگمهر قاینات شد.
درپایان جلسه ازجامعه خیرین که در طرح های عمرانی با دانشگاه بزرگمهر همکاری داشته اند تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا