سیاسی

کلنگ سالن ورزشی ۲۵۰۰ نفری قاین به زمین زده شد

به گزارش نسیم قائن ، وزیر ورزش و جوانان در این مراسم اظهار داشت: این طرح با مشارکت خیران، بخش خصوصی، بنیاد مستضعفان و اعتبارات ملی و استانی تا پایان دولت یازدهم احداث و به بهره‌برداری می‌رسد.
مسعود سلطانی‌فر افزود: سالن ورزشی چندمنظوره قاین باظرفیت ۲۵۰۰ نفر وبا اعتباری بالغ بر هشت میلیارد تومان احداث می‌شود که هزینه دو سوم آن را دولت تأمین خواهد کرد.
وی با بیان اینکه یک‌سوم هزینه ساخت این پروژه ورزشی در تعهدات اداره ورزش و جوانان، خیران شهرستان و بنیاد مسکن است، تصریح کرد: خرید زمین و ثبت اسنادی آن به ارزش یک میلیارد تومان توسط خیران انجام شده، عملیات فوندانسیون این پروژه تا پایان سال توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان صورت می‌گیرد و بنیاد مسکن نیز با پیگیری‌های نماینده مردم قاینات در مجلس شورای اسلامی نسبت به خرید مصالح و یا واریز معادل وجه نقدی اقدام خواهد کرد.
وی نسبت به تأمین هزینه تکمیل ۱۱ پروژه‌ ورزشی خیرساز شهرستان قاینات قول مساعد داد و عنوان کرد: ۵۰۰ میلیون تومان برای تکمیل چمن مصنوعی اختصاص می‌یابد.
وزیر ورزش و جوانان خواستار ارسال گزارش عملیات اجراشده چمن‌های مصنوعی شهرستان قاینات شد تا نسبت به فرش و نصب چمن بعد از زیرسازی، فنس‌کشی و جدول‌گذاری صورت گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا