سیاسی

کلنگ زنی پارک اندیشه درمحله ابومنصور قاین

به گزارش نسیم قائن ، ایوب نژاد شهردار قاین در مراسم کلنگ زنی پارک اندیشه در محله ابومنصور قاین با اشاره به پروژه های شهرداری قاین گفت: در پنجمین روز از دهه فجر ۵ پروژه شاخص شهرداری قاین با هزینه ای بالغ بر ۹۵ میلیارد ریال کلنگ زنی و بهره برداری می شود.
وی به پروژه کف سازی کوچه آزاده روشن ( کوچه مسجد چهارطرح)برای ایجاد مسیر پیاده روی گردشگری تاریخی بر اساس برنامه اقدام مشترک ۵ ساله اشاره کرد و گفت:میزان اعتبار تخصیص داده شده از طرف ستاد بازآفرینی محلات هدف کشور ۲٫۳۰۰میلیون ریال و آورده شهرداری بابت باز گشایی مسیر در قالب خرید املاک به مبلغ ۴۲ میلیارد ریال می باشد.
ایوب نژاد به راه اندازی و ارتقاء سیستم شهرسازی (سرای ۸) – سیستم یکپارچه الکترونیکی – ارتقاء سیستم یکپارچه شهرسازی ، نوسازی ، درآمد و اصناف – سامانه خدمات الکترونیکی شهروندان – – شهر نما با هزینه بالغ بر ۴ میلیارد ریال نیز اشاره کرد .
شهردار قاین از اجرای زیر سازی و آسفالت معابر شهری – جمعا به متراژ ۷۳٫۳۷۸ متر مربع -به ارزش ریالی بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال خبرداد و گفت: پارک اندیشه نیز که یکی از درخواستهای اهالی محل می باشد به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع و با هزینه ای بالغ بر ۹ میلیارد ریال کلنگ زنی شد و در صورت مساعد بودن هوا ظرف مدت ۴ ماه دیگر به بهر برداری خواهد رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا