سیاسی

کلنگ زنی و بهره برداری از ۸ پروژه عمرانی شهرداری،دانشگاه بزرگمهر و صندوق کارآفرینی امید قاین + تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، در مراسمی با حضور مسئولین شهرستان قاین از واحد تراشکاری که با دریافت وام از صندوق کارآفرینی امید توانسته بود اشتغال زایی در شهرستان ایجاد کند بهره برداری شد .
این واحد تراشکاری جزء بروز ترین واحد های تراشکاری استان است که با دریافت ۵۰ میلیون تومان وام از صندوق کارآفرینی امید و همچنین آورده ۵۰ میلیونی توانسته است برای ۲ نفر اشتغال زایی ایجاد کند.
از دیگر پروژه هایی که در ششمین روز از ایام الله دهه فجر افتاح شد مرکز مشاوره وبهداشت ودرمان دانشگاه بزرگمهر و کلنگ زنی سالن امتحانات واجتماعات این دانشگاه بود.
میثم کهن ترابی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در مراسم افتتاح مرکز مشاوره، بهداشت و درمان دانشگاه ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: مرکز مشاوره، بهداشت و درمان دانشگاه با اعتبار بالغ بر ۹۰ میلیون از محل درآمدهای اختصاصی دانشگاه تکمیل و تجهیز شده است.
وی افزود: در این مرکز، خدمات روانشناختی، بالینی، تحصیلی شغلی ، مددکاری و درمانی ارائه می گردد.
کهن ترابی ادامه داد: در این مرکز یک نفر پزشک و یک نفر روانشناس بالینی، دو نفر روانشناس تربیتی، یک نفر مددکار اجتماعی و یک مشاور خانواده فعالیت خواهند داشت.
همچنین در زمینی به طول ۶۵۰۰ هکتار کلنگ سالن امتحانات واجتماعات دانشگاه بزرگمهر با حضور فرماندار شهرستان به زمین زده شد .
اعتبار اولیه برای این پروژه ۸۰۰ میلیون تومان است که از محل اعتبارات داخلی دانشگاه هزینه شده است و در صورت تامین اعتبار تا ۹ ماه دیگر این پروژه تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.
درادامه ،زیرسازی ،جدول گذاری و آسفالت سکونتگاه غیر رسمی محله شهید کاوه در انتهای بلوار شهید کاوه به نمایندگی از ۵ پروژه شهرداری قاین با حضور مسئولین شهرستان افتتاح شد .
قرائی رئیس شورای شهر قاین در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از کلیه مسئولین شهرستان که در امر گاز رسانی به منطقه های فیروز و شهید کاوه نهایت همکاری را داشته اند گفت: در راستای ارائه خدمات به سا کنین سکونتگاههای غیر رسمی ،شهرداری و شورای شهر نهایت همکاری تلاش خودرا کرده است و امروز به نمایندگی از این پروژه ها شاهد افتتاح آسفالت معابر و جدول گذاری منطقه مسکونی شهید کاوه هستیم.
وی با اشاره به پروژه های شهرداری قاین در ایام الله دهه فجر گفت:اجرای روکش آسفالت خیابان ابو المفاخر به طول ۱۸ هزار و۲۰۰ متر مربع وبا اعتبار ۶۳۷ میلیون تومان، ،اجرای رو کش آسفالت خیابان امام از سمت میدان امام خمینی(ره)تا انتهای تقاطع بامشاد به طول ۲۰هزار متر مربع و با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان ،اجرای روکش آسفالت خیابان شهید رجائی به طول ۱۳ هزا رو ۸۶۰ متر مربع و با اعتبار ۴۸۵ میلیون تومان،زیرسازی ،جدول گذاری وآسفالت سکونتگاه غیر رسمی محله فیروز با اعتبار ۱۵۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و زیرسازی،آسفالت وجدول گذاری سکونتگاه غیر رسمی محله شهید کاوه با اعتبار ۱۴۸میلیون و ۵۰۰ هزار تومان از مهم ترین پروژه هایی است که در ایام الله دهه فجر به بهره برداری رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا