سیاسی

کلنگ زنی و بهره برداری از ۲۴ طرح عمرانی و خدماتی در بخش نیمبلوک شهرستان قاینات +تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، در پنجمین روزاز ایام الله دهه فجر ۲۲ طرح عمرانی در بخش نیمبلوک افتتاح و دوطرح کلنگ زنی شد .
افتتاح کتابخانه کانون فرهنگی پرورشی مسجد فاطمه (س) شهر نیمبلوک با ۳ هزار و ۲۰۵ جلد کتاب وبا اعتبار اولیه ۳۰میلیون تومان
بهره برداری از تامین برق مسکن مهر شهر نیمبلوک و روشنایی معابر شهری شهر به نمایندگی از سایر پروژه های مدیریت برق شهرستان در شهر نیمبلوک و با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان
کلنگ زنی راه روستایی فتح آباد به گزنو به طول ۵/۵ کیلومتر وبا اعتبار ۱میلیارد و ۵۰ میلیون تومان ،که با تکمیل این پروژه که در هفته دولت سال۹۷ به بهره برداری خواهد رسید ۵۰ خانوار از عواید آن بهره مند خواهند شد.
افتتاح مرکز خیریه حضرت زینب(س)خضری با اعتبار ۳۱۵ میلیون تومان وبه مساحت ۷۵۰ متر وبا زیر بنای ۱۸۵ متر مربع که از این میزان ۱۵ میلیون کمک بهزیستی و مابقی توسط خیرین اهدا و ساختمان نیز تجهیزشده است .
این مرکز، ظرفیت نگهداری ۳۰ کودک را داراست و۱۱ نفر به صورت دائم و افتخاری دراین مرکز خدمت رسانی می کنند.
افتتاح پانسیون پزشکان شهر خضری دشت بیاض با ۱۱۰ متر زیربنا و با اعتبار ۱۸۰ میلیون تومان
افتتاح پروژه های زیرسازی و آسفالت معابر روستایی از پروژه های بخشداری نیمبلوک و بنیاد مسکن به نمایندگی از ۱۷ پروژه در شهرک دهشک وبا اعتبار ۱میلیارد و ۸۲ میلیون تومان
کلنگ زنی آبرسانی به روستای تبلو به طول نه و نیم کیلومتر لوله گذاری وبا اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد تومان وبهره برداری ۳۰ خانوار
جدول گذاری و آسفالت معابر به نمایندگی از سایر پروژه های شهرداری شهرخضری دشت بیاض با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۹۰ میلیون تومان که این پروژهها شامل پیاده رو به مساحت ۲ هزار مترمربع ،آسفالت گرم به مساحت ۲۴ هزار مترمربع، روشنایی پارک ها ومعابر، تکمیل المان شهدا وجدول گذاری معابر سطح شهر می باشد .
بهمن کهن ترابی فرماندار قاین در حاشیه مراسم افتتاحیه پروژه های بخش نیمبلوک در جمع مردم دشت بیاض با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی با هدف محرومیت زدایی وبرخورداری برابر ومناسب همه شهروندان از امکانات وعدالت اجتماعی به وجود آمد.
وی افزود: استقلال سیاسی و استقلال اقتصادی و خودباوری ازآرمانهای بلند انقلاب اسلامی ایران بود که ملت ایران تمام فراز و نشیب ها را با تمام بحران ها و.مشکلاتی داشت پشت سر گذاشت .
فرماندار قاین در ادامه اظهارکرد: متاسفانه بی انصافی هایی نسبت به انقلاب صورت می گیرد که عده ای می خواهند خدمات بعد از انقلاب را تضعیف کنند واین درست نیست.
وی با بیان این که نظام ما یک نظام مردم سالاری دینی است گفت: ایران اسلامی در طول تاریخ به هیچ عنوان اجازه نداده است که به بلوک غرب وابسته شود.
کهن ترابی با اشاره به این که دولت به روستاها توجه ویژه ای دارد گفت: از سال ۹۲ تاکنون بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان در حوزه روستایی به جز در حوزه آب و برق و گاز توسط دهیاری ها و بخشداری نیمبلوک در روستاهای این بخش هزینه شده است .
وی افزود: اعتبارات بسیار خوبی از محل صندوق توسعه ملی برای اشتغال زایی در روستاها اختصاص یافته است وما هم از طرح ها وایده هایی که در عرصه تولیدات وکارآفرینی مفید باشد استقبال خواهیم کرد.
در حاشیه افتتاح پروژه های بخش نیمبلوک فرماندار قاین از پل در حال ساخت ورودی روستای فتح آباد وعلی زنگی که از درخواستهای مردم در دهگردشی ها بود بازدید کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا