سیاسی

کلنگ تقاطع همسطح ومیدان شهید کاوه قاین به زمین زده شد

به گزارش نسیم قائن ، نوروزی شهردار قاین درمراسم کلنگ زنی تقاطع همسطح ومیدان شهید کاوه شهرستان قاین گفت: این پروژه در شورای ترافیک شهرستان مطرح وبا نظر اعضای شورا به تصویب رسید وسپس به شورای ترافیک استان ارسال وبا پیگیری های مستمر مسئولین شهرستانی وهمکاری مسئولین استانی این طرح به تصویب رسید وامروز کلنگ آن به زمین زده شد.
وی بیان داشت: مساحت کل تقاطع ۳۱هزارمترمربع ومساحت میدان ولچکی های اطراف آن ۷هزارمترمربع مساحت دارد وبرای اجرای این پروژه ۱میلیاردتومان برآورد هزینه شده است .
وی مدت زمان اجرای این پروژه را ۳ماه بیان کرد وگفت: با توجه به این که احتمال اجرای طرح تقاطع کمربندی وجوددارد وهمزمان نمی توان دوپروژه را ازلحاظ ترافیکی اجرا کرد لذا پس از مشخص شدن زمان اجرای طرح کمربندی،زمان اجرای این پروژه مشخص خواهد شد وتمام تلاش ما این است که ظرف مدت ۳ماه این پروژه به بهره برداری برسد.
کهن ترابی فرماندار قاین نیز ضمن تقدیر وتشکر از مسئولین شهرستانی وهمکاری مسئولین استانی گفت:برای اجرای این پروژه نهایت همکاری را با شهرداری وشورای شهر قاین خواهیم داشت ودر تامین اعتبار این پروژه نیز اعتبار گذاشته شده وتلاش خواهیم کرد میزان اعتبار افزایش یابد.
کاظمی رئیس شورای شهر قاین نیز از همکاری با شهرداری جهت اجرای این پروژه خبرداد وگفت: اجرای این پروژه یکی از درخواستهای اهالی کوی ولیعصر بوده است وپس از پیشنهاد در شورای ترافیک شهرستان واستان وپیگیری های مسئولین شهرستانی نتیجه داد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا