سیاسی

کلنگ اورژانس ۱۱۵کرغنداز توابع قاینات به زمین زده شد

به گزارش نسیم قائن ، حمیدی رئیس شبکه بهداشت و درمان قاین درحاشیه کلنگ زنی این پروژه به خبرنگار ماگفت : زمین ساخت این پایگاه اورژانس به مساحت ۵۰۰ متر مربع راشورای روستای کرغند تأمین کرده است و هزینه ساخت آن به مبلغ ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان توسط پدر جوان ناکام علی عبداللهی پرداخت می شود.
عباس حمیدی راد افزود : پایگاه اورژانس جاده ای روستای کرغند با زیربنای ۱۰۰ مترمربع تا پایان امسال ساخته می شود.
روستای کرغند با جمعیت ۴ هزار نفری در فاصله ۷۰ کیلومتری قاین قرار دارد.
جوان ناکام علی عبدالهی در محرم امسال براثر تصادف در جاده کرغند – سرایان جان خودرا از دست دادوپدراین جوان هزینه ساخت این اورژانس را به یاد جوان ناکام قبول کرد.
حسینی یکی از اهالی روستای کرغند در گفتگو با خبرنگارنسیم قائن گفت: روستای کرغند در ۷۰کیلومتری قاین قراردارد وبا توجه به این که دراین جاده تصادفات زیادی رخ می دهد در برخی مواقع به دلیل دیررسیدن اورژانس به علت طولانی بودن مسیرگاها مشکلات بیشتری برای مجروحین رخ می دهد وحتی ممکن است منجربه فوت افراد شود وایجاد پایگاه اورژانس یکی از ضروریات منطقه بود.
وی ضمن تقدیر وتشکر از دکتر حمیدی رئیس شبکه بهداشت ودرمان قاین ومسئولین شهرستانی گفت: در طول فصل برداشت زعفران که تردد زیادی در این منطقه بوده است با عنایت وتوجه ویژه دکتر حمیدی به مدت۲۰روز اورژانس در این منطقه مستقر شده بود .
وی از خانواده جوان ناکام عبدالهی به علت این امر خداپسندانه تقدیر وتشکر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا