سیاسی

کشف ۹۵ کیلو تریاک و دستگیری ۲ قاچاقچی مواد مخدر در”قاین “

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ”محمود زال بیکی “در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قاین با دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر، موضوع را بررسی و دستگیری سوداگران مرگ را در دستور کار خود را قرار دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان قاین بیان داشت: مأموران با اشراف اطلاعاتی یک خودروی وانت نیسان حامل مواد مخدر را در محور نهبندان به بیرجند شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی خودرو را متوقف کردند.
سرهنگ زال بیگی افزود: مأموران در بازرسی از خودرو مقدار ۹۵ تریاک که به طرز بسیار ماهرانه ای در داخل خودرو جاساز شده بود کشف کردند.
وی خاطر نشان کرد: در ادامه عملیات همدست متهم که با یک دستگاه پژو ۴۰۵در حال تعقیب و مراقبت از خودروی حامل موادمخدر بود دستگیر و به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل شد.
فرمانده انتظامی شهرستان قاین تصریح کرد: در این عملیات ۲ خودرو توقیف و ۲ متهم دستگیر شدند که متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
سرهنگ زال بیکی خاطر نشان کرد: رویکرد پیش دستانه پلیس در مبارزه با مواد مخدر در ناکام گذاشتن قاچاقچیان بسیار تاثیر گذار و این رویکرد بیانگر توانمندی اطلاعاتی پلیس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا