سیاسی

کشف ۱۷۵ کیلوگرم تریاک درشهرستان قاین

به گزارش نسیم قائن ، سردار مجید شجاع فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت : شب گذشته مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قاین با دریافت اطلاعاتی مبنی بر جابجایی مواد مخدر در شهرستان قاین بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی گفت:مأموران با کنترل خودروهای عبوری در جلوی پاسگاه ابراهیم آباد شهرستان قاین به یک دستگاه سواری پژو پارس مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور ایست دادند .
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود:راننده خودرو با مشاهده مأموران متواری شد که خودروی پژو پارس و یک دستگاه خودروی ۴۰۵ که خودروی متواری شده را اسکورت می کرد با اقدامات پلیسی متوقف و بازرسی شد .
سردار شجاع گفت:در بررسی های مأموران ۱۷۰ کیلوگرم تریاک که توسط سرنشینان این دو دستگاه خودرو در مسیر تردد آنان دپو شده بود کشف شد و سه متهم دستگیر شدند .
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی ادامه داد: در چند عملیات جداگانه در شهرستان نهبندان،سربیشه و طبس در بازرسی از شش دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت ۲۴۵ کیلوگرم تریاک کشف شد.
سردار شجاع تصریح کرد: در مجموع این عملیات ها ۴۱۵ کیلوگرم تریاک کشف،شش دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت توقیف و ۱۷ متهم دستگیر شده است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا