سیاسی

کشف ۱۲۱کیلوگرم تریاک در “قاین”

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ”اسماعیل واعظی ” در تشریح این خبر اظهار داشت:مأموران انتظامی شهرستان قاین در عملیاتی مشترک با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با کسب خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محورهای عبوری در بازرسی از یک دستگاه کامیون ۵۱ کیلو و۶۶۰گرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه ای در داخل خودرو جاساز شده بود کشف کردند.
وی بیان داشت:در عملیاتی جداگانه مأموران ایست بازرسی این شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری به سه دستگاه خودرو شامل یک دستگاه اتوبوس،دو خودروی سواری پژو پارس و ۴۰۵ مشکوک شدند و به رانندگان خودرو ها دستور ایست دادند.
وی بیان داشت:در بازرسی کامل خودرو ها ۲۳ کیلو و۶۰۰گرم تریاک ار اتوبوس ، ۲۶کیلو و۱۰۰گرم تریاک از پزو پارس و ۱۹کیلو و۹۰۰گرم تریاک ار پزو ۴۰۵ کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان قاین افزود:در مجموع ۱۲۱کیلو و ۲۶۰گرم تریاک کشف، چهار دستگاه خودرو توقیف و شش نفر متهم در این عملیات ها دستگیر شدند که متهمان با دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.
سرهنگ واعظی با اشاره به این که مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود،به شهروندان توصیه کرد:در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان موادمخدر و هرگونه بی نظمی و اخلال در نظم عمومی،با مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰تماس و موضوع را به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا