سیاسی

کشف ۱۰۸کیلو تریاک و دستگیری۶سوداگر مرگ در”قاین”

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ اسماعیل واعظی فرمانده انتظامی قاین با اعلام این خبر گفت:: مأموران انتظامی شهرستان قاین در یک عملیات مشترک با همکاری پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان با کسب خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر توسط سوداگران مرگ، ۲ دستگاه خودروی پژو را در این رابطه شناسایی کردند و به رانندگان خودرو در محور “بیرجند – قاین” دستور ایست دادند.
وی اظهار داشت: رانندگان خودرو با توجه نکردن به دستور ایست پلیس متواری شدند که با اقدامات پلیسی خودروها متوقف و بازرسی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان قاین بیان داشت: مأموران در بازرسی یکی از خودروها ۶۲ کیلو و۳۵۰ گرم تریاک که در داخل خودرو جاساز شده بود کشف کردند و در این رابطه ۲ متهم دستگیر کردند.
سرهنگ واعظی ادامه داد: در عملیاتی جداگانه مأموران ایست بازرسی شهرستان قاین نیز در بازرسی از یک دستگاه سواری ام وی ام ۴۶ کیلو و ۱۵۰گرم تریاک کشف کردند.
وی با بیان اینکه مبارزه با پدیده شوم قاچاق موادمخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود، افزود: در مجموع این ۲ عملیات ۱۰۸ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف، ۳خودرو توقیف و ۶ متهم دستگیر شدند که متهمان به همراه پرونده به دادسرا اعزام شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا