سیاسی

کشف لوازم خانگی قاچاق به ارزش ۴میلیارد ریال در اسلامشهر

به گزارش نسیم قائن ، سردار محسن خانچرلی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت : در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر دپوی کالاهای قاچاق در یک انباری در شهرستان اسلامشهر ،بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با انجام تحقیقات اولیه،ماموران انتظامی موفق به شناسائی محل دپوی لوازم خانگی در شهرستان اسلامشهر شده و با هماهنگی مقام قضائی به محل اعزام شده و در بازرسی از انبار ، ۸۵ قلم انواع لوازم خانگی قاچاق به ارزش ۴ میلیارد ریال کشف کردند.
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: در این عملیات پلیس یک نفر به عنوان قاچاقچی کالاهای غیر گمرکی دستگیر و محل انبار پلمب و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
سردار خانچرلی در پایان اظهار داشت: با توجه به این که قاچاق کالا موجب از بین رفتن تولیدات داخلی شده و به سلامت جامعه آسیب می رساند ، پلیس غرب استان تهران با قاچاقچیان و قانون شکنان به شدت برخورد خواهد کرد وتمام سعی و تلاش پلیس بر این است با همکاری و همدلی مردم و دیگر سازمان های مرتبط بتواند این پدیده را به حداقل رسانده و آن را به صورت ریشه ای برطرف کند.
منبع : مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا