سیاسی

کشف بیش از ۲تن مواد مخدر از ابتدای سال در قاینات

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ بلوکیان جانشین فرمانده انتظامی قاین در جلسه شورای مواد مخدر شهرستان قاینات که روز گذشته در محل فرمانداری قاین بر گزار شد با ارائه گزارشی از اقدامات نیروی انتظامی شهرستان قاینات در جهت پیشگیری از اعتیاد به برگزاری کلاس های آموزشی در سطح شهرستان اشاره داشت و گفت: درهمین راستا کارگاههای آموزشی در مساجد، نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی مبارزه با مواد مخدر در طول سال چندین مورد برگزار شده است.
وی درادامه به ارائه گزارشی از اقدامات عملیاتی انتظامی قاین اشاره داشت و گفت: در طی یک ماه گذشته بیش از ۱۷۱ کیلو انواع مواد مخدر کشف و دو باند مواد مخدر منهدم شدند و دو دستگاه اتوبوس نیز توقیف شده است.
بلوکیان به طرح مبارزه با خرده فروشان وتوزیع کنندگان مواد مخدر اشاره کرد و گفت: درطی این یک ماه ۵مورد شناسایی و ۱۱۵ نفر دراین زمینه دستگیر شده اند .
وی به کشف قرص های روان گردان نیز اشاره داشت و گفت: ۱۰ دستگاه خودرو نیز درطی این مدت متوقف شده است.
بلوکیان از انجام ۹۷ عملیات در طی یک ماه اخیر در شهرستان قاینات خبر داد.
جانشین فرمانده انتظامی قاینات در ادامه به ارائه گزارشی از فعالیت های انتظامی قاین از ابتدای سال اشاره داشت و گفت: بیش از ۲ تن انواع مواد مخدر در قاینات کشف و ضبط شده است و۳۲۵ فقره پرونده تشکیل شده است که شاخص ترین آنها کشف ۵۶۰ کیلو مرفین بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا