سیاسی

کسی سراغ “حاج رجب” را نمی‌گیرد!

به گزارش نسیم قائن ، اعضای سمن‌های رفتگران طبیعت، درختکاران خراسان، یاد یاران و انجمن علمی محیط زیست دانشگاه فردوسی با حضور در منزل محمدزاده با وی دیدار و گفت‌وگو کردند.
محمدرضا محمدزاده، فرزند ارشد این جانباز دفاع مقدس در این دیدار گفت: از زمانی که مصاحبه‌های پدرم در خبرگزاری‌هایی همچون ایسنا کار شد، وی کمی برای مردم شناخته شد و مردم نسبت به گذشته کمتر در مواجهه با پدرم، فکر می‌کنند مورد اسیدپاشی قرار گرفته و یا به طور مادرزادی چهره‌اش اینگونه بوده است.

وی ادامه داد: با وجود شناسانده شدن پدرم توسط خبرگزاری‌ها و مطبوعات، تنها مسئولی که به دیدارش آمد، حجت الاسلام شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بود و دیگر کسی به سراغ او نیامده و کار فوق‌العاده‌ای برای پدرم انجام نشده است.
محمدزاده خاطرنشان کرد: متاسفانه در کشورمان ایثارگران به فراموشی سپرده شدند، حال آنکه وزیر بهداشت برای عیادت افرادی که مورد اسیدپاشی واقع شده‌اند، به دیدارشان رفت.
وی تاکید کرد: در وضعیتی که مردم با مشکلات زیادی در زندگی خودشان روبرو هستند، همین که افراد غیردولتی به دیدار پدرم می‌آیند برای ما کار بزرگی به شمار می‌رود.
در خرداد ماه سال جاری خبرگزاری ایسنا- منطقه خراسان خبری را در خصوص جانباز ۷۰ درصد حاج رجب محمدزاده روی خروجی خود قرار داد که مورد توجه مردم و رسانه‌ها قرار گرفت و پس از آن موضوع حاج رجب به صورت جدی‌تر در محافل مربوطه مطرح شده است.
‌ ‌


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا