سیاسی

کرمان قهرمان مسابقات موتورسواری شرق و جنوب کشور در قاین

به گزارش نسیم قائن ، ستوده رئیس هیئت موتور سواری واتومبیل رانی خراسان جنوبی درگفتگو با خبرنگار ما با اعلام این خبر گفت: مسابقات موتور سواری شرق وجنوب کشورباحضور۵۰موتور سوار از استان های خراسان جنوبی،خراسان رضوی،استان سیستان وبلوچستان واستان کرمان در کلاسهای ۶۵، ۲۵۰، ۴۵۰ سی سی صبح امروز(جمعه)به میزبانی شهرستان قاین برگزار شد.
وی افزود: ازبین این ورزشکاران ۲۶موتور سوار بعد از کسب تایم لازم در مرحله نهایی مسابقات با یکدیگر به رقابت پرداختند که در کلاس۶۵سی سی نونهالان ۳استان سیستان وبلوچستان،کرمان وخراسان جنوبی با یکدیگربه رقابت پرداختند وپویا دهنوی از کرمان مقام اول را کسب کردوسجاد رزم خواه از سیستان وبلوچستان دوم ومحمدسینا داشتگر از سرایان به عنوان نماینده خراسان جنوبی مقام سوم این مسابقات را به دست آورد.
در کلاس۲۵۰سی سی نیز۱۴نفر امتیاز لازم را کسب کردند ودر مسابقات امروز با یکدیگر به رقابت پرداختند وپس از ۱۰دور رقابت با یکدیگر مصطفی پورابراهیم ومحسن نادری از کرمان به ترتیب اول وسوم شدند وسعید قربان زاده از قاین به عنوان نماینده خراسان جنوبی برسکوی دوم ایستاد.
در کلاس ۴۵۰سی سی نیز که ۹موتور سوار با یکدیگر به رقابت پرداختند محدخانی از سرایان به عنوان نماینده خراسان جنوبی قهرمان مسابقات شد وبهرام توسلی کیا از سیستان وبلوچستان دوم وابوذر پور زندی از کرمان مقام سوم مسابقات را به دست آوردند.
همچنین در کلاسBنیز۲۵۰سی سی نیز ۸نفر با یکدیگر رقابت کردند که دراین مسابقات حسن ضیغم از قاین اول،قاسم علیزاده از خراسان رضوی دوم وفرهاد گرگیج از سیستان وبلوچستان سوم شد.
در پایان پس از جمع بندی مسابقان استان کرمان با ۹۳امتیاز اول ،خراسان جنوبی با ۹۰امتیاز دوم واستان سیستان وبلوچستان با ۴۶امتیاز سوم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا