سیاسی

کرمان| سرلشکر سلیمانی: معارف حوزه دفاع مقدس برای همه آحاد جامعه نجات‌بخش است‌

به گزارش نسیم قائن ، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی امشب در جلسه سیاست‌گذاری کنگره بزرگداشت ۶ هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان با گرامیداشت دهه فجر و یاد شهدای انقلاب و دفاع مقدس اظهار داشت: کنگره شهدای استان کرمان، شهدای شرق کشور در استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان را که در لشکر ثارالله حضور داشتند را هم شامل می‌شود.
سردار سلیمانی با قدردانی از عضویت خود در کنگره شهدای استان کرمان بیان کرد: رزم‌حسینی استاندار کرمان اولین پایه‌گذار نشر آثار دفاع مقدس در استان است و خوشبختانه امروز آثار بسیاری در حوزه دفاع مقدس تالیف شده است.
وی با اشاره به آثار و تالیفات زیادی که در زمینه دفاع مقدس نوشته شده است گفت: بخشی از این آثار در دیگر کشورها ترجمه کرده‌اند و تاثیر زیادی داشته است.
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آثار تدوین شده در زمینه دفاع مقدس در برخی کشورها اثرگذاری زیادی داشته است گفت: در عراق بخشی از داستان‌ها که به نوعی علیه دولت سابق عراق بوده ترجمه شده است.
وی بیان کرد: مسئولان عراقی که ترجمه عربی کتاب “من زنده‌ام” را خوانده بودند می‌گفتند باورمان نمی‌شود چنین برخوردی با اسرای ایرانی آن هم اسیر زن شده باشد.
سرلشکر سلیمانی با بیان اینکه مقام معظم رهبری با توجه به اعتقاد خودشان، افراد را به خواندن این کتاب‌ها تشویق می‌کنند گفت: شاید بیشترین کتاب‌هایی که مورد علاقه مقام معظم رهبری است، کتاب‌های خاطرات دفاع مقدس و تالیفاتی در این زمینه است.
وی با اشاره به اینکه کتاب‌های ارزشمند، تکان‌دهنده و زیبایی در حوزه دفاع مقدس تالیف شده است، افزود: این کتاب‌ها اثر خیلی ارزشمندی در جامعه ‌داشته که البته هنوز نقطه‌های تاریکی در برخی بخش‌های جامعه ‌وجود دارد و مانع گرایش جامعه به سمت چنین معارفی می‌شود.
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: آثار، تالیفات و معارف حوزه دفاع مقدس برای همه آحاد جامعه نجات‌بخش است.
در حال تکمیل/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا