سیاسی

کاهش آسیب های اجتماعی از اهداف قرارگاه جواد الائمه است

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات در جلسه قرار گاه جواد الائمه شهرستان قاین با اشاره به اهداف این قرار گاه گفت:قرارگاه جواد الائمه ذیل مجموعه معاونت اجتماعی سپاه فعالیت خود را آغاز نموده است .
وی افزود:قرار گاه جواد الائمه با هدف کاهش آسیب های اجتماعی که بیشترین فراوانی آن در مباحث طلاق و اعتیاد می باشد در محلاتی که فراوانی دارد ومورد شناسایی قرار گرفته اند طرح های خود را اجرا می کند.
هزاری با اشاره به این که در شهرستان قاینات نزدیک به یک سال است این قرار گاه در یکی از روستاهای شهرستان اقدامات خود را شروع کرده است گفت:اقدامات اولیه و جمع آوری اطلاعات انجام شده است و تبلیغات و اطلاع رسانی در خصوص مضرات مواد مخدر محدوده استحفاظی طرح انجام و کلاس های آموزشی در سطوح مختلف برگزار شده است.
وی با بیان این که افرادجامعه هدف برای ترک به کمپ معرفی شده و خانواده هایشان در کمیته صیانت از خانواده ها که ذیل این قرار گاه می باشد شناسایی شده اند گفت:دراین مدت افرادی که موفق به ترک پایدار شده اند جهت دریافت وام اشتغال زایی به بسیج سازندگی معرفی شده اند.
وی افزود:برای ایجاد فضای ورزشی و اماکن ورزشی نیز طرح های ویژه ای دراین روستای هدف اجرا شده است
فرمانده سپاه ناحیه قاینات از همه مسئولین ادارات و نهادها که مرتبط با موضوع هستند خواست تا همکاری های لازم را با متولیان این طرح در روستای هدف داشته باشند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا