سیاسی

کاندیداها درزمان تبلیغات هر چه دارند از خودشان بگویند و برعلیه یکدیگر حرف نزنند

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام علی رحمانی در خطبه های این هفته نماز جمعه قاین با دعوت مردم به رعایت تقوای الهی گفت: حضرت زهرا(س)برای جوامع بشری اعم از زن و مرددر عرصه های مختلف سیاست،دفاع از مظلوم،ولایت مداری یک اسوه و الگوی کامل است.
وی درادامه با اشاره به ۱۲ بهمن و ایام الله دهه فجر گفت: با ورود امام خمینی(ره)به کشور در سال ۵۷ شور و غوغا و همدلی درجامعه ایرانی وجود داشت و ایشان از همان لحظه ورود به کشور،خود را خدمتگزار مردم معرفی کرد وتازمانی که در بین مردم بود خادم و خدمتگزار آنها بود.
امام جمعه قاین به حوادث اخیر در کشور های ایران ،عراق و لبنان اشاره داشت و گفت: گرانی بنزین و برخی حوادث حاصل از آن در ایران و حوادثی که در سایر کشورهای همسایه اتفاق افتاد ، استکبار را به طمع انداخت و با بیان این که مردم این کشور ها به حاکمیت خود راضی نیست به دنبال موج سواری در این کشور ها بود و یک اشتباه سخت راهبردی را مرتکب شد.
وی ادامه داد:آمریکائیها پس از این اشتباه راهبردی ۳ سیلی سخت که شامل تشییع جنازه ده ها میلیونی سردار سلیمانی،اصابت موشک به عین الاسد و راهپیمایی با شکوه مردم بغداد در اعلام انزجار از آمریکا و بیرون کردن آمریکائیها از خاک عراق بود خوردند و تهدیدها یی را داشتند.
حجت الاسلام رحمانی با بیان این که مردم ما از تهدید های آمریکا ترسی نداشته باشند و جمعیت آمریکا نباید شما را بترساند گفت:زمانی که تجهیزات نداشتیم از ما ترس داشتند و جرات حمله کردن نداشتند و مِن بعد شاهد خواهیم بود که در عراق و افغانستان و سوریه و پاکستان هواپیماهای آنها سرنگون می شود واگر بخواهند وارد جنگ شوند خاورمیانه را برای آنها جهنم خواهیم کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات مجلس اشاره داشت و گفت: در مسئله انتخابات ،هم به لحاظ کاندیداها و هم ما که رای می دهیم و هم افرادی که به عنوان حاکم بر ما انتخاب می شوند حق الناس وجود دارد و به این موضوع باید بسیار توجه شود.
حجت الاسلام رحمانی با تو صیه به کاندیداها گفت: افرادی که انتخاب می شوند مسئولیتشان یک امانت در دستشان است و نباید درامانت خیانتی وجود داشته باشد.
امام جمعه قاین در ادامه بیان داشت: به افراد پاک دست و متدین و انقلابی و شجاع میدان داده شود و این افراد درزمان تبلیغات هر چه دارند از خودشان بگویند وبر علیه یکدیگر حرف نزنند چرا که برایشان امتیازی محسوب نمی شود و مردم هم بسیار آگاهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا