سیاسی

کامیونداران هوشیار باشند تا در شرایط حساس به نام مشکلات آنان، دشمن موج سواری نکند

حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن با اشاره به اقدامات برخی از رانندگان در روزهای اخیردر کشور گفت:جای هیچ گونه شکی نیست که کامیون داران و رانندگان محترم کامیونها در دفاع مقدس ۸ ساله نقش فوق العاده ای را ایفا کردند و خدمات بسیاری را داشتند وطلایه داران ۸ سال دفاع مقدس و هم ردیف با جهاد گران که از آنها به سنگر سازان بی سنگر یاد می شود قرار دارند.
وی خطاب به رانندگان گفت: دراین بازه زمانی که زمان که جنگ اقتصادی و تحریم ها از ناحیه دشمن بر ملت مظلوم ما تحمیل شده است اگر ذره ای غفلت کنید شاید خسارات فراوانی را ببینید.
خطیب جمعه قاین ادامه داد: هر فردی در هر شغلی که ایفا می کند دوست دارد سودی متوجه خودش و هم دیگران شود .به عنوان مثال کشاورزان و تولید کنندگانی را می شناسیم که دلخوشی شان به این است که می گویند در کنار ما دیگران هم از دسترنج ما استفاده می کنند.
وی اظهارکرد: اگر در چنین برهه از زمانی بخواهیم کاری کنیم که موج منفی در جامعه ایجاد شود قطعا بر روی جامعه محروم و نیازمند تاثیر گذار خواهد بود و اگر فشاری در این برهه متوجه آنها شود واقعا ما مسئول خواهیم بود و باید پاسخگو باشیم.
حجت الاسلام رحمانی گفت: رانندگان محترم توجه داشته باشند که در نقشه دشمن نقش آفرینی نکنند ودراین شرایط حساس دشمن از مشکلات آنها موج سواری نکند.
وی ادامه داد: رانندگان باید هوشیار و عاقل و فهیم و موقعیت شناس باشند و زمانی که به خود آیند خود را در جرگه عوامل دشمن احساس نکنند .
امام جمعه قاین اضافه کرد:دشمنی که آنقدری که به آحاد ملت ایران و به خصوص قشر راننده امید بسته است به افراد تاثیر گذار در اقتصاد خود و کشورهای هم پیمان خود ندارد .
خطیب جمعه قاین گفت:دولت مردان محترم تقاضا داریم حرف این عزیزان را خوب گوش کنند وتا آنجایی که قابل جواب دادن است مجابشان کنند و هرجا ذی حق هستند حقشان را در حد وسع توان دولت پرداخت کنند و بستر کاربرای رانندگان فراهم شود.
وی در پایان گفت:بایستی به هوش و هوشیار باشند تا این که نظام جمهوری اسلامی و دولت اسلامی از این پیچ خطر ناک به سلامتی عبور کنند زیرا که شب سمور و لب تنورهم بگذرد و کاری نکنیم که زمستان سخت سپری شود و روسیاهی برای زغال باقی بماند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا