سیاسی

کاروان پیاده حمل مواد مخدر در خراسان جنوبی منهدم شد

به گزارش نسیم قائن به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار ‘خلیل واعظی’ این زمینه گفت: تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان با کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر عبور قاچاقچیان که به صورت پیاده حامل مواد مخدر هستند ،دستگیری آنان را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران با رصد محل تردد قاچاقچیان آنان را تحت نظر گرفتند که هنگام عبور کاروان پیاده مواد مخدر در عملیاتی ضربتی سوداگران مرگ دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان عنوان کرد: در صحنه عملیات تعداد چهار نفر از قاچاقچیان که مواد را به صورت کوله ای حمل می کردند دستگیر شدند و در بازرسی از آنان مقدار ۱۸۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.
سردار ‘ واعظی’ خاطر نشان کرد: در عملیاتی مشابه نیز مقدار ۹۶ کیلوگرم تریاک کشف شد که متهمان با دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.
فرمانده انتظامی طبس خراسان جنوبی هم از کشف ۱۶۰ گرم هرویین و دستگیری سه متهم در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ ‘محسن جلالیان ‘ گفت: با اطلاعات بدست آمده توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مبنی بر وجود شبکه توزیع مواد روان گردان شیشه و هرویین در ‘دیهوک ‘ طبس موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با تشکیل تیم عملیاتی و انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه توزیع کنندگان وقاچاقچیان مواد روان گردان صنعتی در شهر دیهوک طبس شدند که پس از هماهنگی قضایی در عملیاتی غافلگیرانه محل بازرسی و متهمان دستگیر شدند.
جلالیان گفت: در بازرسی از محل فعالیت متهمان و بازرسی بدنی آنان ۶۰ سانت شیشه ،۱۶۰ گرم هرویین و آلات و ادوات استعمال مواد مخدر کشف شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا