سیاسی

کارخانه بزرگ تولید لوازم منزل در جاده ساوه دچار حریق گسترده شد

به گزارش نسیم قائن ، سید جلال ملکی با اعلام خبر حریق گسترده در کارخانه تولید لوازم منزل در جاده ساوه درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۹:۲۹ امروز در پی تماس از طرف واحد آتش‌نشانی شهرک چهاردانگه با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران و اعلام نیاز به نیروی کمکی، یک مورد آتش‌سوزی گسترده در یک کارخانه صنعتی در جاده ساوه، نرسیده به چهاردانگه اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی همراه با تانکر آب و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش‌نشانی تهران بود، ادامه داد: محل آتش‌سوزی یکی از کارخانه‌های بزرگ تولید لوازم منزل بود که یکی از سوله‌های آن به وسعت حدود ۸۰۰ متر و مسقف که مقدار بسیار زیادی محصولات تولید شده به ویژه اجاق‌گاز در حجم بسیار زیاد تا زیر سقف در آن چیده شده بود، دچار آتش‌سوزی شده و کاملاً شعله‌ور بود.
وی خاطرنشان کرد: آتش و دود به حدی بود که از فواصل دور قابل رویت بود و شدت حرارت به حدی بود که بخش زیادی از سقفها را دِفرمه کرده بود.
ملکی افزود: زمانیکه آتش‌نشانان تهرانی به محل حادثه رسیدند، آتش‌نشانان چهاردانگه مشغول عملیات بودند که آتش‌نشانانتهرانی تحت مدیریت خوب دو ضلع از حریق را تحت کنترل گرفته و با عملیات به موقع از سرایت آتش به سایر سوله‌ها جلوگیری کردند.
سخنگوی آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه این حادثه مصدوم نداشت، تصریح کرد: این حادثه خسارت بسیار زیاد مالی برجای گذاشت همچنین دقایقی قبل آتش‌نشانان تهرانی محل را به آتش‌نشانان چهاردانگه تحویل دادند، آتش هم‌اکنون کاملاً خاموش شده و آتش‌نشانان چهار دانگه مشغول لکه‌گیری و بررسی علت حادثه هستند.
انتهای پیام/
منبع : تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا