سیاسی

چرا لیست بیمه کارمندان ادارات قاین در مرکز استان پرداخت میشود؟/ مدیرکل تامین اجتماعی: اطلاع دقیقی از موضوع ندارم

به گزارش نسیم قائن ، برخی از کارمندان ادارات شهرستان قاین با ارسال پیامکهایی به وبگاه سایت نسیم قاین خواستار پیگیری موضوع ارسال لیست بیمه کارمندان برخی از ادارات شهرستان قاین به مرکز استان وواریز حق بیمه این کارمندان در مرکز استان شدند واعلام داشتند چرا با وجود این که کارمند اداره شهرستان قاین هستیم ودراین شهرستان هم تامین اجتماعی داریم اما لیست بیمه ما از مرکز استان پرداخت می شود.
خبرنگار نسیم قاین برای پیگیری این موضوع گفتگویی بامدیر کل سازمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی داشت.
درویشی درگفتگو با خبرنگار نسیم قائن گفت: با توجه به طرح این موضوع که لیست بیمه کارمندان ادارت شهرستانها در مرکز استان پرداخت می شود اطلاع دقیقی از موضوع نداشته وقطعا سازمان تامین اجتماعی هم موافق ارسال لیست به صورت متمرکز درمرکز استان نیست.
وی افزود: من از مدیریت تامین اجتماعی شهرستان میخواهم گزارشی به سازمان تامین اجتماعی استان ارسال نمایند تا ماهم از طریق مکاتبه با ستاد ادارات کل استان این موضوع را پیگیری نماییم که لیست بیمه شدگان حوزه هرشهرستان در حوزه شهرستانی خودش ارسال شود.
درویشی بیان داشت:ما خود معتقدهستیم وقتی در شهرستانی تامین اجتماعی وجود دارد دلیلی ندارد که لیست بیمه شهرستان در شهر دیگر ویامرکز استان پرداخت شود.
مدیرکل سازمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی در زمینه ارائه خدمات از قبیل تعویض یا تمدید دفتر چه نیز گفت: اگرچه ارائه خدماتی از قبیل تعویض یا تمدید دفتر چه در شهرستان های مربوطه صورت میگیرد ومشکلی برای بیمه شدگان ادارات وجود ندارد اما بازهم پیگیر این موضوع از ادارات کل خواهیم بود.
خبرنگار نسیم قائن موضوع را از تامین اجتماعی قاین نیز پیگیری کرد .
راستی رئیس تامین اجتماعی قاین اظهارداشت:بعضی از ادارت سطح شهرستان لیست بیمه شدگان خود را در مرکز استان ارسال می کنند که با توجه با مذکرات حضوری و کتبی که داشتیم بعضی از مسئولین محترم ادارات قبول زحمت کردند و لیست بیمه شدگان خود را به شهرستان منتقل کردند اما بعضی از ادارات هنوز اقدامی نکردند که پیرو دستور مدیرکل محترم استان لیست ادارات مربوطه تهیه و به استان ارسال خواهد شد.
وی افزود: این مشکل در سطح استان وجود دارد و تعدادی از ادارات ارسال لیست بصورت متمرکز انجام می دهند که حتی پیشنهاد کردیم با توجه به اینکه ارسال لیست تحت وب می باشد و نیاز به مراجعه حضوری ندارد ادارات محترم نام کاربری و رمز عبور دریافت کنند و ذی حسابان محترم لیست بیمه هر شهرستان را از مرکز استان به نام همان شهرستان ارسال کنند ولی تا کنون اقدامی انجام نگرفته است که پیرو جلسه با مدیر کل محترم تامین اجتماعی لیست ادارات تهیه و به استان ارسال خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا